V novom roku aj sex po novom: Tieto hračky vás privedú do siedmeho neba

Potešenie pod jedličkou prinášajú zamilovaným darčeky, ktoré sa dávajú v súkromí.

Ako na Nový rok, tak po celý rok, hovorí známe príslovie. Takže narovinu - ak ste si dnes ešte neužili v posteli, šup-šup do toho. Inak sa vám môže stať, že budete „nasucho“ po celý rok. A možno je aj najvyšší čas trochu začať experimentovať. Nový rok, nové začiatky!

To, že erotické pomôcky obohacujú milostný vzťah, potvrdzujú nielen sexuológovia, ale aj ponuka sexshopov. Dni voľna, vonku skoro tma a zima, dlhé večery vo dvojici. Ideálny čas vyhnať nudu z postele. Prekvapiť partnera alebo partnerku novou sexi bielizňou je fajn, ale ide to aj oveľa divokejšie!

Vo veľkom

„Máme doma všelijaké vibrátory, krúžky na penis, vibračné vajíčko, Venušine guľôčky, spoločenskú hru a manžel aj umelú vagínu. Kúpili sme to všetko, keď sme mali na sex a zábavu ešte čas. Teraz to už viac ako rok stojí v skrini, lebo odkedy máme dieťa, nestíhame sexovať,“ vyznáva sa v internetovej diskusii Erika. Práve sviatky pokoja však môžu navodiť správnu atmosféru a je radosť oprášiť sexi hračky alebo rovno kúpiť nové. Medzi najobľúbenejšie pomôcky patria tradične lubrikačné gély a rôzne afrodiziaká.

Z celkovej ponuky sa však môže slabším náturám zakrútiť hlava. Análne kolíky, erekčné krúžky aj vibračné násady na penis, masážne oleje, nafukovacie panny i nafukovací páni alebo dokonca sexi nábytok a tanečné tyče. Taká špeciálna sexposteľ na diaľkové ovládanie síce stojí takmer 200 eur, ale sľubuje naozaj nevšedný zážitok. Podľa predajcu večer „spríjemnia aj vibrátory rôznej veľkosti a tvaru patriace k posteli.

Sexfunkcie sa nastavujú diaľkovým ovládaním - až dvesto nárazov za minútu! Stabilne vstavané remienky na zápästia a členky... Kto sa už nevie zabaviť na gauči či kuchynskej linke, toho tento dômyselný vynález určite poteší. Ďalej existujú elektrické stimulátory ako vibrátor na močovú trubicu, v oddelení fetišu aj celá elektrošoková súprava a kliešte na vagínu.

Bičíky a „plácačky“

„Môj partner má pocit, že akékoľvek pomôcky sú mu konkurenciou,“ sťažuje sa Nina, ktorej sa osvedčili práve vibračné krúžky na penis. „Lenže ja na dosiahnutie orgazmu potrebujem stimuláciu aj zvonka. Neviem, či som divná ja, keď to normálnym spôsobom nejde, alebo on, keď sa pomôckam tak bráni.“ Pri výbere tohto typu darčekov dvojnásobne platí, síce vyberať sám, ale zároveň ísť na istotu. Ak erotické pomôcky doma bežne nepoužívate, nadhoďte túto tému vo vhodnej chvíli, ideálne je, ak si ponuku aspoň pre zábavu spoločne aj prelistujete.

Darovať hanblivke sieťkovaný overal s otvormi na lepší prístup k vagíne a prsiam alebo útlocitnému manželovi pumpu na penis môže pokaziť nielen celé sviatky, ale aj inak fungujúci vzťah. Vyslovene nežným spestrením, ktorým partner nič nepokazí, je napríklad ružová saténová maska na oči. Vášnivejší siahnu po latexovom minibičíku, kúpiť sa dá aj na prvý pohľad obyčajné pravítko. V rukách skúsenej dominy sa však premení na nevyhnutnú súčasť erotickej matematiky.

Na mašličku

Neradno zabúdať ani na klasiku, a to vibrátory. Ponuka je na prvý pohľad bezmedzná. Kúpiť sa dajú aj celé súpravy s viacerými druhmi a tvarmi či silou vibrácií. Práve takéto balíčky predajcovia odporúčajú ako darček nielen pod vianočný stromček. Ak partnerka dosiaľ nemá s umelým penisom skúsenosť, aspoň v jednom z nich dozaista nájde zaľúbenie. „Ak sa mi niečo osvedčilo, bol to určite vibrátor na klitoris. Fakt som nikdy nezažívala také orgazmy, ako s touto hračkou. Celá sa vždy trasiem aj niekoľko minút. S mojím mužom to trvá iba chvíľku,“ prezradila ďalšia skúsená.

Bolo by tiež škoda zanevrieť na bielizeň. Sexshopy už teraz ponúkajú široký sortiment tematických „odevov“, pripravte sa vyslovene na miniatúrne kostýmčeky. Najmä tie pre mužov zahaľujú vskutku len konkrétnu časť tela. Roztomilým potešením pre partnera môže byť zas veľká červená mašľa ako jediný kúsok odevu, ktorý má partnerka na sebe. Stuha vedie cez ramená, bruško až po intímne partie, stačí potiahnuť za konček uviazaný cez prsia a darček je rozbalený! Tento kostým sa dá teraz zaobstarať v akcii. Pozor, vypredáva sa rýchlo!

Pre menej odvážnych

Nakúpiť sexi hračky môžete v obchodoch osobne, kto na to nemá čas alebo sa hanbí, klikne na internet. Netreba sa obávať, obchody posielajú balíčky v anonymne vyzerajúcich nepriehľadných baleniach. Spestrenie večera sľubujú aj erotické spoločenské hry. Väčšinou sú na ne potrební len dvaja, hádžete kockou, vyberáte kartičky a plníte šteklivé úlohy, napríklad láskanie ucha či iných partií s mentolovým cukríkom v ústach alebo vás vyzývajú vyzradiť tajné hriešne túžby. Verte, že partner to istotne ocení.