Kim poznačila smrť brata. Spôsobila hádku s dávnou kamarátkou

VEĽKÝ ROZKOL! Známe herečky si nevedia prísť na meno

Medzi televíznymi hviezdami to iskrí. Stojí ich rozbitý vzťah za ukončenie jedného z najslávnejších seriálov?

Do vlasov si skočili už aj na sociálnych sieťach! Ako sme už informovali, brat herečky Kim Catrall, ktorá si zahrala promiskuitnú Newyorčanku v seriály Sex v Meste pred pár dňami zomrel. Príčina smrti ešte nie je jasná. Pred tým, ako ho tím policajtov našiel mŕtveho, zalarmovala herečka svojich fanúšikov na INstagrame. Žiadala o akékoľvek informácie o svojom bratovi, ktorý bol niekoľko dní nezvestný. Celá situácia nedopadla dobre – a keď oficiálne vyhlásili Chrisa Catralla za mŕtveho, herečka sa o svoj žiaľ a prosbu o súkromie a trpezlivosť taktiež podelila na INstagrame. Na jej post sa ozvala aj hollywoodska hviezda, Sarah Jessica Parker, ktorá hrala taktiež hlavnú postavu v spomínanom seriály – módnu maniačku a pisateľku stĺpčekov, Carrie Bradshaw. To sa však jej hereckej kolegyni nepáčilo a na Parker zaútočila.

Herečky sú veľmi pohádané
Herečky sú veľmi pohádané
Foto: Archív

Doťahovačky

Na prosbu Catrall, aby fanúšikovia v týchto ťažkých časoch rešpektovali jej súkromie, reagovala seriálova Carrie: „Moja najdrahšia Kim, patrí ti moja láska a sústrasť,“. Na prvý pohľad nevinná reakcia a vyjadrenie podpory, avšak medzi herečkami, ktoré spolupracovali na šiestich sériách seriálu, ktorý mal aj filmové pokračovanie, to poriadne iskrí. A tak znela aj odpoveď. „Dnes sa ma mama pýtala, dokedy bude Sarah Jessica, ten pokrytec, zasahovať do tvojho života? Kedy pochopíš, že medzi nami nie je láska, nie si moja kamarátka a už vôbec nie moja rodina?“ adresovala herečke.

Post na INstagrame
Post na INstagrame
Foto: INstagram

Táto reakcia vyvolala horúcu diskusiu, či práve zlý vzťah herečiek môže za to, že Kim odmietla spoluprácu na ďalšom, treťom filme Sex v meste, ktorý už roky údajne pripravujú.


  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].