VIDEO A predsa sa to stáva: Adrenalínový milenec balansoval na rímske okna, zrejme dorazil manžel

Scéna ako vystrihnutá z filmu a predsa je to realita. Milenec, tak ako ho Pán Boh stvoril, balansuje na rímse okna bytovky potom, čo, pravdepodobne, došiel domov partner ženy, s ktorou si predtým užíval sexuálny hrádky. Ups!

Krčiaci sa holý chlap na rímse okna v podrepe. Riskantné, ale zároveň vtipné. Priznajte sa, čo by vám ako prvé napadlo? Že do bytu, kde si predtým užíval so ženou, nečakane dorazil jej partner a asi sa milenec nevmestil do žiadnej skrine, tak sa to rozhodol zobrať cez okno.

Muž si možno myslel, že o vlások unikol katastrofe v podobe odhalenia pomeru, na internete ho však čakalo prekvapenie, pretože niet nad dobrých susedov. Práve jeden z nich chlapa nakrútil a postol na Facebook a už je to samozrejme aj na YouTube. Známe je však len to, že ide o francúzsku bytovku, ale nevie sa kde presne ani to, kto a prečo balansuje na rímse okna, takže sa môžeme len dohadovať.

  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček