Ako panda: Nie všetky zvládneme vyčarovať profesionálny mejkap.

VIDEO Aj ty buď ako panda! Vizážisti si z nánosov mejkapu robia žarty

Videonávody, ako si urobiť dokonalý mejkap, majú konkurenciu.

Trend, ktorý priniesla americká hviezda Kim Kardashianová, sa vytráca. V kurze bolo líčiť sa, tieňovať si oči, kontúrovať lícne kosti či nanášať na pery vrstvy tmavých rúžov. Pomaly sa však stávajú farbičky na tvár skôr terčom posmechu.

Rôzne návody a videá, ako si správne vyčarovať zvodný pohľad, dosiahli svoj vrchol. Donedávna sa nimi hemžil celý internet, sociálne siete, ale aj časopisy, dnes si už vizážisti povedali stop! Efekt začali mať ironické videá, v ktorých si artisti uťahujú zo žien bažiacich po perfektných linkách či výrazných lícnych kostiach.

Video, ktoré má viac ako 4 milióny pozretí.

Vtipný Filipínčan

Asi najväčší počet pozretí má ázijský mladík, ktorý vystupuje pod menom Bretman Rock. Fanúšikom jeho videí je aj škandalózna dedička Paris Hiltonová.

„V ruke držím dlhotrvajúci a silne krycí základ pre mejkap. Krycí znamená, že skrývate svoj vek. Ja mám šestnásť, takže s týmto budem vyzerať na dva. A keď ste extra škaredé, použite korektor,“ začína sa jedna z jeho najúspešnejších paródií na krásychtivé ženy. V závere videa vyskočí mladík namaľovaný ako pravá hollywoodska hviezda bez vkusu.

Videá Bretmana Rocka majú úspech

Poradí vám

Obľúbený je aj youtuber Skelotim. Ten si kontúruje lícne kosti pomocou tenisiek či mopu. Vraj, keď si neviete spraviť rovné, zvodné linky, máte si pomôcť lepiacou páskou.

Alebo to skúste takto...

Skelotim vám rýchlo vysvetlí, že ak doma nemáte pásku, pomôže aj lopata. Na internete sa môžete zabaviť aj na ďalších videách, kde interpreti znázorňujú, ako sa to dá s líčidlami prehnať.


  • nk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].