VIDEO Mýval s traumou zo ženských pŕs: Stále by ich len obchytkával

Mýval si zahral v reklame s polonahou modelkou. Zanechalo to na ňom stopy. Začal obchytkávať ženský personál v zoo.

Moskovská zoo žaluje filmárov, ktorí si najali medvedíka na natáčanie eroticky ladenej reklamy. Kontaktná ruská zoo s mottom „malé zvieratá nie sú hračky“ takto občas zvieratá za poplatok na natáčania prenajíma. Tentoraz im však podľa hovorcu zoo Viktora Kiryukina vrátili mývala Thomasa značne traumatizovaného. „Všimli sme si, že ho priťahujú ženské prsia,“ povedal BBC. Kiryukin pritom naznačil, že počas nakrúcania s nahou modelkou bol mýval odmeňovaný maškrtami, ktoré si tak spojil práve so ženským poprsím. Nuž a zjavne v túžbe po maškrtách začal obchytkávať ženský personál zoo.

Podľa hovorcu trvalo dva alebo tri mesiace, kým sa jeho správanie vrátilo do normálu. „Teraz je opäť šťastný, ale predtým bol smutný,“ uviedol Kiryukin.

Absurdné

Obvinenie je podľa manažéra spoločnosti Art Msk, ktorá reklamu natáčala, Valery Bogata absurdné. V prvom rade podľa neho nešlo o erotickú reklamu, keďže ju vysielala federálna televízia, v ktorej sú erotické filmy zakázané. Podľa manažéra si tiež vyžiadali vycvičené zviera, ale Thomas bol mladý a stále z pľacu utekal. Navyše, mýval ukradol modelke podprsenku.

Na zapožičaní mývala do reklamy sa podľa zoo s firmou dohodli ešte v auguste 2016. Keď však videli na sociálnych sieťach zábery z natáčania, žiadali, aby bolo video aj s fotografiami stiahnuté. Keď im filmári nevyhoveli, podali na štúdio žalobu a požadujú náhradu škody spôsobenej mývalovi. Bogata kontruje pohrozením protižalobou, v rámci ktorej by mohli požadovať náhradu za poškodenú podprsenku.

Podľa zoo je „nemorálne miešať prírodu s erotikou“ a reklama podkopáva povesť rodinnej zoo. Podľa niektorých médií si však zoo robí PR, keď z reklamy vyrobila senzáciu.

  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček