Charles Manson

VIDEO Posledné slová sériového vraha Mansona: Arogantný aj na smrteľnej posteli!

Už v decembri uvedú do kín dokument o kontroverznom vodcovi vraždiaceho klanu, Charlesovi Mansonovi.

Karty sa trochu zamiešali v momente, keď hlavný protagonista dlho pripravovaného dokumentu zomrel. Masový vrah a vodca skupiny ľudí, ktorí vraždili údajne pre to, aby rozpútali vojnu medzi „bielymi“ a „čiernymi“ Američanmi, zomrel prirodzenou smrťou vo veku 83 rokov.

Charlesa Mansona odsúdili na doživotie.
Charlesa Mansona odsúdili na doživotie.
Foto: internet

Vskutku požehnaný vek na to, aké vyčíňanie má za sebou a koľko rokov strávil v prísne stráženej väznici v Amerike. Medzi obeťami Mansonom iniciovaných vrážd v Los Angeles bola aj americká herečka Sharon Tateová, ktorá bola v deviatom mesiaci tehotenstva; dieťa čakala so svojím manželom, poľsko-francúzskym filmovým režisérom Romanom Polanským.

Hrozivé a arogantné slová

Nahrávacia spoločnosť sa chopila príležitosti, a aj keď mala upútavka i samotný dokument uzrieť svetlo sveta až v roku 2018, do éteru ho púšťajú už začiatkom decembra tohto roka. Vraj chcú využiť nevídanej pozornosti médií i samotnej spoločnosti, ktorú vyvolala Mansonova nedávna smrť. Nie nadarmo sa hovorí, že smrť je najlepší marketingový ťah. V ukážke z pripravovaného dokumentu vrah Manson šokuje so slovami: Som najslávnejšia ľudská bytosť nie len medzi živými, ale celkovo. A ešte ani nie som mŕtvy. To si len predstavte, keď zomriem!

V odkaze, ktorý ukážka na dokument prináša Charles manson popiera akúkoľvek svoju vinu a zodpovednosť za brutálne vraždy, za ktoré ho odsúdili.


  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní