VIDEO TOTO ste ešte nevideli: Fico ako spevák. Budete si zapchávať uši!

Ak ste si mysleli, že po nevydarenej slovenskej paródii na hit We Are the World, ste počuli a videli už všetko, ste na omyle. Pozrite sa, ako sa predstavil premiér Fico - vtedy ešte len začínajúci politik - v známej televíznej šou.

90. roky boli na Slovensku bujaré. Nielen vďaka rozmachu mafie, rozdeľovaniu a privatizovaniu majetku krajiny, ale aj pre vychádzajúce politické hviezdy. Premiér Robert Fico očividne nebol vždy majstrom predčasne ukončených tlačoviek a brojenia proti novinárom.

TASR

Prostitútky a zapredanci. To si o novinároch myslí premiér Slovenska. Foto: TASR

Cestičku politickej slávy si najprv musel vydláždiť, kým sa dostal do stavu, kedy sa neobáva slovne zaútočiť na kohokoľvek. V roku 1998 sa zúčastnil vtedy veľmi populárnej televíznej šou Slávici na ulici, kde spolu s bývalým primátorom Bratislavy Milanom Ftáčnikom prespievali známy hit Dievčatá od kultovej kapely Modus, ktorý vám po vzhliadnutí tohto videa už nikdy nebude znieť tak, ako pred tým.

Vtedy mladý poslanec NR SR za stranu SDĽ mal veľké ambície. Možno ani netušil, že bude niekoľko rokov viesť Slovákov ako premiér a predseda najúspešnejšej, teraz koaličnej strany SMER-sd. V tomto roku pôsobil aj v Parlamentnom zhromaždení rady Európy.

  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček