Veštica pre PLUS 7 DNÍ: Na Slovensku v roku 2017 stúpne pôrodnosť, čakajú nás aj prírodné katastrofy

„Hlavným slušným príjmom štátu bude naďalej obchod, priemysel a veda," hovorí Gabriela Veky.

Veštkyňa prezradila, že nás v oblasti peňažného trhu čaká priaznivý rok, za čo vďačíme dobrej polohe planéty Jupiter v horoskope štátu. „Práve on zodpovedá aj za dobré obchodovanie so zahraničím," upresní prognózy o našej krajine na rok 2017 Gabriela Veky. So susednými štátmi budeme mať naďalej priateľské vzťahy a aj dovolenkové pobyty si budú ľudia vyberať práve podľa týchto skutočností.

„Stúpne pôrodnosť a uzatváranie vzťahov. Veľká pozornosť sa bude venovať nielen mladej generácii, jej vzdelávaniu a športovým aktivitám, ale aj starším ľuďom a ich potrebám," pridáva optimistické vízie.

Slovensko bude prosperovať: Čakajú nás však aj katastrofy a výbuchy. Foto: Martin Domok

Pozor na úrazy a výbuchy

V niektorých sférach však musíme byť v roku 2017 obzvlášť opatrní. „Urán s Marsom naznačujú aj nepokoje a napätie v sociálnych záležitostiach. Veľkú pozornosť by mali vedenia firiem venovať bezpečnosti pri práci, lebo hrozia úrazy a výbuchy," varuje Gabriela Veky z Hokoviec neďaleko Šiah. Slovensku podľa jej slov hrozia aj prírodné katastrofy a vrtkavé počasie, ktoré môže spôsobiť horšiu úrodu.

Oveľa priaznivejšie znejú predpovede na adresu našich najvyšších hláv. „Vládca štátu má silnú pozíciu, predstavitelia krajiny budú budovať zdravo demokratický štát, ktorý dáva ľuďom možnosť prejaviť svoju vôľu," dodáva.

Veštica a jasnovidka Gabriela Veky pripravila exkluzívne pre PLUS 7 DNÍ aj horoskopy pre jednotlivé znamenia. Prečítate si ich v prvom tohoročnom vydaní nášho týždenníka.


  • moni
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].