Vianoce na onkológii: Johny Depp sa prezliekol za piráta z Karibiku a navštívil choré deti

V Hollywoode si vzal voľno a prišiel potešiť deti, ktoré veľa radosti v živote nemajú.

Johny Depp je známy filantrop. Tento rok nečakal na vianočný ošiaľ, začal o čosi skôr a navštívil choré deti. Priniesol hračky, úsmevnú náladu a ako pridanú hodnotu prišiel oblečený v kostýme, ktorý je rozoznateľný aj na kilometre.

Herec prvej triedy

Jedna z jeho najznámejších hereckých rol, pirát z Karibiku Jack Sparrow, mu priniesla svetovú slávu. Aj vďaka nej je známy najmä medzi deťmi. Trilógia Piráti Karibiku zožala veľký úspech aj u nás. Ironický zbabelec s veľkým srdcom s dredami a klobúkom, milovník rumu a trblietavých vecí.

Taký je Sparrow vo filme. Avšak v súkromí si Johny Depp musí držať odstup, keďže patrí medzi najväčšie filmové hviezdy. Svoje maniere a slávu zanechal pred dverami onkologickej nemocnice, do ktorej prišiel potešiť ťažko choré deti, ktoré si čas strávený s ním užívali plnými dúškami.

A netešili sa len samotné deti. Vo vytržení bol aj nemocničný personál a rodiny malých pacientov. Niet sa čo čudovať, že INstagram a Facebook vzápätí zaplnili spoločné fotografie so slávnym hercom.

  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček