Vybabral so systémom! Zamestnancovi zakázali v horúčavách krátke nohavice, do práce prišiel v TOMTO

Niektoré firmy, najmä korporátne, majú zamestnancami nenávidený dress code.

Nikomu sa totiž nepáči sedieť vo vyhriatom office v dlhých nohaviciach a saku, či v blúzke s dlhými rukávmi. Mladému zamestnancovi callcentra sa s príkazom šéfov podarilo vybabrať vskutku originálne.

Sociálne siete sa bavia

Joey Barge, len 20 ročný mladík, mal už plné zuby toho sedieť v dlhých nohaviciach v 30-stupňových horúčavách. Veď to poznáte. Aj Slovensko v týchto dňoch sužujú horúčavy, ktoré nám nedajú dýchať. Joey teda prišiel do práce v krátkych nohaviciach, za čo si vyslúžil kritiku svojho zamestnanca. Ten ho písomne upozornil, že musí rešpektovať striktné nariadenia firmy, a aj napriek neznesiteľným horúčavám má zákaz obliekať si krátke nohavice. Šéf ho dokonca poslal z práce domov! Samozrejme, bez preplatenia dennej mzdy. Joey tak prišiel o zárobok, so zlou ba až ponižujúcou skúsenosťou sa podelil na sociálnej sieti.

Rozhodol sa, že sa proti korporátnym príkazom nevzdá. Zamestnanec mu totiž zakázal obliecť si krátke nohavice, nie sukňu, či šaty. A tak sa Joey vrátil na druhý deň, v ešte väčších horúčavách, v krátkych ženských šatách.

  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček