Z tohto sa vám dvihne žalúdok: Zoznam divných vecí, ktoré si Američania dokázali napchať do tela

Podivnosti, o akých by sa vám ani nesnívalo. Známy internetový server zostavil rebríček najpodivnejších vecí, ktoré si Američania dokázali napchať do rôznych telesných otvorov v roku 2016.

Miniatúrna hokejka či plastový had – tieto predmety navštívili nosy Američanov. Nie sú však jediné divné, s ktorými museli zápasiť lekári, pretože rodinní príslušníci či známi nedokázali pomôcť ľuďom, ktorí si z často neznámych príčin dokázali do rôznych otvorov strčiť vskutku divné veci.

Zákrokom sa nevyhli ani intímne partie

Jeden chlap si nalial do ucha benzín, zo žalúdku museli lekári chirurgicky odstraňovať svietiace tyčinky, inhalátor proti astme, rysovacie pravítka. Podľa lekárskych správ na jeden nemenovanej pohotovosti vyberali pacientovi celú krabičku s liekmi, pretože ju prehltol počas toho, ako sa snažil užiť svoj liek. Podobne kuriózne bol uviaznutý kus starej torty v hrdle.

Najmenej predstaviteľné sú však predmety, ktoré uviazli v intímnych útrobách pacientov. Jednému doktori odstraňovali z penisu topánočky pre bábiku, ďalšiemu guličky na hranie. Pozadu nezostalo ani nežnejšie pohlavie – z vagíny odstraňovali napríklad USB kľúč alebo hračka v podobe prasiatka. Z análov lekári vyťahovali napríklad časomieru využívanú pri varení vajec, žetóny na bingo, dekoratívne dyne, kladivka, baterky, kolky na bowling.

  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček