Zabudnite na nafukovaciu Anču. Sexdolls majú dokonalé silikónové telá

Zabudnite na nafukovaciu Anču. Sexdolls majú dokonalé silikónové telá stvorené pre vášeň v posteli a vraj aj pre lásku

Je tu citové spojenie, ktoré sa nedá úplne ľahko vysvetliť. Bábika dokáže veci, ktoré živá žena nie, - hovorí trikrát rozvedený muž, ktorý žije so sexdoll. Okrem „extázy“ v spálni mu jeho Noni napĺňa ostatné potreby. Nenavarí, neuprace, nič nepovie, ale nestarne, stále vyzerá ako zo škatuľky a vždy má na to chuť.

Niečo viac

Rozvedený Murray je z Austrálie, ale takí muži, ako je on, sú po celom svete. „Po rozvode som bol veľmi nešťastný, v depresii, na pokraji života,“ povedal pre ABC. Prvú sexdoll si kúpil už pred ôsmimi rokmi, vystriedal ich šesť, ale teraz sa natrvalo usadil s Noni, jeho jedinou láskou. Vzťah s bábikou mu pomáha prekonať samotu. „Prídem domov z nákupu a ona je tu, dom nie je prázdny. Môžem sa s ňou rozprávať.“ Trpezlivá poslucháčka pozná všetky tajomstvá, ale to nie je, samozrejme, jej hlavná devíza. Podľa toho, čo má oblečené, aký má parfum či vraj dokonca náladu, taký sex majú. Jeden deň sado-maso, druhý nežné milovanie.

Pre zábavu: Speváčka Miley Cyrus zapojila do svojej šou staromódnu „Anču“.
Pre zábavu: Speváčka Miley Cyrus zapojila do svojej šou staromódnu „Anču“.
profimedia

Japonská špecialita

Šesťdesiatnik Senji žije so svojou bábikou v byte v Tokiu. Hoci je ženatý a má dve deti, rozhodol sa pre silikónovú priateľku. Biznismen si s ňou užíval najskôr počas osamotených večerov na početných služobných cestách, ukájanie sexuálneho apetítu časom doplnila láska. „Musím sa o ňu starať, ale je to perfektná partnerka, ktorá obohacuje môj život,“ povedal pre Daily Mail. Senji svoju dokonalú milenku berie von na prechádzky, vozí ju v kolieskovom kresle do kina, na nákupy, spoločne sa kúpu i pozerajú televíziu.

Niet sa čo diviť. V Japonsku majú sexdolls tradíciu ako nikde inde. Vyrábajú sa síce aj v Nemecku, Rusku, vo Francúzsku či Veľkej Británii, hlavnými producentmi sú však jednoznačne USA a krajina vychádzajúceho slnka. O bábikách lásky tu vychádzajú časopisy, milovníci dokonca organizujú žúry, kde si bábiky vymieňajú, bežný je aj „love doll“ eskort!

Bábiku si môžete prenajať za niečo vyše 90 eur na hodinu. Na prvý pohľad vysoká suma, hodnota tých najnovších sexdolls však prevyšuje aj 10-tisíc eur. Akceptácia tejto pre niekoho podivuhodnosti zašla tak ďaleko, že silikónovým kráskam dokonca organizujú symbolické pohreby. Bábiku posielajú späť do továrne po tom, čo sa pôvodný majiteľ ožení.

Ako živé: Nielen genitálie, ale aj taký detail ako svetlejší tón pokožky na chodidlách ako na zvyšnom tele, to robí zo sexi bábik dokonalé kópie človeka.
Ako živé: Nielen genitálie, ale aj taký detail ako svetlejší tón pokožky na chodidlách ako na zvyšnom tele, to robí zo sexi bábik dokonalé kópie človeka.
www.z-celebs.com

Od hlavy po päty

Tisíce a tisíce mužov klikajú v e-shopoch a vyberajú si každý detail. Sexi priateľku si môžu skombinovať podľa svojich predstáv. Farbu očí, pokožky, účes, nechty, pohyblivosť tela. Posielajú sa do celého sveta, z Japonska trebárs do Trenčína docestuje kráska zhruba za mesiac.Tie najluxusnejšie bábiky sú z jedného kusa silikónu, vymieňať však môžete hlavu, „na oživenie zážitku“. Zvyčajne sú aj po plecia vodoodolné, kto chce, môže si užiť radovánky vo vani. Napríklad americká spoločnosť Sinthetics maľuje detaily ručne a svoje sexdolls označuje za umelecké diela.

Na výber máte z desiatok hláv, farieb očí dokonca s malými žilkami, aké má reálny orgán, obočie, typ mejkapu, farbu pier, tvar zubov, pírsing, tetovanie, manikúru, nielen veľkosť pŕs, ale aj tvar bradaviek, ochlpenie a, samozrejme, tvar vagíny. Vtipným doplnkom za doplatok sú veľké špicaté elfie uši! Na špeciálne chúťky si k svojej ženskej sexdoll môžete objednať penis. Cena tej najdrahšej na mieru poskladanej priateľky sa pohybuje okolo 12-tisíc eur. Vyzerá naozaj ako živá.

Bohatý výber: Eliza, Alicia, William aj žena s elfími ušami.
Bohatý výber: Eliza, Alicia, William aj žena s elfími ušami.
www.sinthetics.com

Zoznámte sa s Gabrielom

Dočkali sa aj dámy. Psychológovia síce tvrdia, že kým mužov rajcuje vzhľad a je pre nich dôležitá vizuálna stránka, ženy uspokojuje teplo dotykov, potrebujú teda skutočného partnera a jeho telesnosť, obchodníci so silikónovými fešákmi hlásajú niečo iné. Mužskí spoločníci sú síce v porovnaní s bábikami ženami na trhu novinka, v Sinthetics vravia, že odbyt oboch pohlaví je vyrovnaný. Umelí chlapíci idú na dračku. Klientky sa môžu potešiť s pekným Aziatom, dredovým černochom alebo belochom ako zo žurnálu. Volá sa Gabriel, stojí tisícky eur a náruživé záujemkyne si ho môžu zostaviť podľa svojich najdivokejších fantázií. Na výber majú z dvadsiatich siedmich penisov.