Klam Kardashian - Jenner. Najznámejšia rodina v Amerike

Zarobila už takmer miliardu. Bude najmladšia členka známeho klanu bohatšia ako Zuckerberg?!

Nejde len o veľký zadok a škandalózne vzťahy. Najmladšia zo slávneho amerického klamu prerazila v biznise. A darí sa jej!

Až 900 miliónov dolárov. Na takú sumu odhaduje majetok prestížny časopis Forbes, ktorý vybudovala Kylie Jenner. Menej znalým či nemainstreamovým čitateľom meno nemusí nič hovoriť. V Amerike však klan Kardashianovcov a Jennerovcov pohlcuje takmer všetkých. Veľkým prekvapením je najmladšia členka, len dvadsať ročná Kylie. Vlastní kozmetickú firmu, v ktorej jej patrí sto percent akcií.

Klam Kardashian - Jenner. Najznámejšia rodina v Amerike. Kylie na obrázku úplne vpravo.
Klam Kardashian - Jenner. Najznámejšia rodina v Amerike. Kylie na obrázku úplne vpravo.
Foto: Internet

Najmladšia

Veľké pery, tmavý arménsky vzhľad, obrovské pozadie, vlastná reality šou. Tieto nie veľmi duchaplné veci charakterizujú snáď najznámejšiu americkú rodinu. Kým prvé strany bulvárnych plátkov, bilboardov, a televíznych šou plní najviac Kim Kardashian, jej mladšia sestra Khloe má našliapnuté na hviezdnu modelingovú dráhu. Otec rodiny, Caitlyn, sa pred niekoľkými mesiacmi nechal preoperovať na ženu. Vskutku podarená rodinka. Len málokto by tušil, že do podnikania sa najúspešnejšie zahryzne najmladšia z klanu, Kylie.

Firmu Kylie Cosmetics založila v roku 2015 ako výlučný vlastník. Investovala peniaze zarobené v reality šou, na ktorej naryžovala celá rodina. „Už v šiestej triede na základnej škole som prepadla mejkapu. Cítila som sa vďaka nemu sebavedomá,“ približuje zrod myšlienky založiť si firmu Kylie pre časopis Forbes. Ako prvý produkt na trh uviedla Lip Kit. V čase, kedy už vládla ako celý rodinný klan instagramu, stačilo pár sekúnd od uvedenia na trh a produkt sa vypredal. Len po troch rokoch odhaduje hodnotu jej firmy časopis Forbes na 600 miliónov dolárov.

🎁

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie (@kyliejenner),

Táto suma, s ďalšou, nadobudnutou reklamami, tvorí majetok 900 miliónov. Ktorého výlučným vlastníkom jej dvadsaťročná Kylie. V auguste oslávi 21 rokov a je viac než pravdepodobné, že sa stane najmladšou miliardárkou na svete, ktorá peniaze zarobila sama. Zosadí tak z trónu otca Facebooku, Marka Zuckerberga. A nedarí sa jej len v práci – mladá Kylie už stihla porodiť dieťa, ktoré má s americkým raperom.


  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní