Halle Berry má na konte množstvo vyslovene sexi filmových postáv!

Ženské prsia za posledné polstoročie dramaticky narástli. Vieme prečo!

Značka spodnej bielizne s využitím vládnych štatistík mapovala rast prsníkov prostredníctvom ikon od roku 1967. Od čias Jane Fondovej až po Kim Kardashianovú sa ich veľkosť veru poriadne zmenila – k väčšiemu. Veď si to pozrite.

Ideál krásy sa v priebehu doby mení – od kyprej Venuše až po Barbie s osím pásom. Trendom podlieha aj ženské poprsie. Potvrdzujú to najkrajšie celebrity svojej doby.

Značka spodnej bielizne Bluebella zmapovala vývoj veľkosti ženského hrudníka od roku 1967 až po dnešok, píše web Mirror. Na základe britských štatistických údajov zistila priemernú veľkosť poprsia za posledných päť dekád a ku každej ére priradila vtedajšiu hviezdu aj s prislúchajúcim číslom podprsenky. Tu sú výsledky.

Jane Fondová

V roku 1967 mala priemerná žena prsia veľkosti 75B. Rovnakú veľkosť nosila americká herečka Jane Fondová (79), hviezda filmov Bosé nohy v parku či Kone sa tiež strieľajú.

Jane Fondová v roku 1961.
Jane Fondová v roku 1961.
Profimedia.sk

Pokračovanie na ďalšej strane


  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].