Leonardo DiCaprio s austrálskou herečkou Margot Robbie vo filme Martina Scorseseho Vlk z Wall Street.

Známa módna značka zostavila kontroverzný celebritný zoznam: Kto je podľa neho navždy sexy?

Renomovaná značka s dámskou spodnou bielizňou vytvorila zoznam toho, čo je sexy v tomto roku. Zaradila doň mnohé známe tváre šoubiznisu, ktoré toho majú veľa spoločného.

Stačí byť mladá, chudá, biela a máte vyhraté, teda ste sexy, aspoň podľa zoznamu známej značky s dámskou módnou bielizňou Victoria´s Secret #WhatIsSexy pre rok 2017.

V zozname sa nachádza len jeden muž a prevažnú časť tvoria známe tváre šoubiznisu, ktoré spadajú podľa užívateľov sociálnych sietí do jednoduchej rovnice na základe výzoru, jeden z užívateľov Twitteru hovorí o sabotáži. „Victoria´s Secret sa vám rozhodla povedať, čo je sexy. Poznámka: Vaše šance dostať sa na zoznam vzrastajú, ak ste mladý, chudý a biely,“ citoval jedného z užívateľov Twitteru portál The Sun.

Značka dámskej spodnej bielizne tvrdí, že ľudia na ich zozname ich inšpirujú, pretože sú topkou vo svojich odboroch. Pravdou je, že celebrity živí ich telo a tvár a navyše sa hovorí, že keď ste krásny vo vnútri, vyžaruje z vás krása aj navonok, takže o čo verejnosti ide?

A víťazi sú...

Podľa zoznamu je „najsexy herečkou“ Američanka Mandy Mooreová (33), „najsexy zabávačkou“ je americká speváčka Taylor Swiftová (27). „Najsexy speváčkou“ sa stala americká speváčka Lady Gaga (31) a „navždy sexy“ je austrálska herečka Margot Robbieová (26), ktorá hrala manželku Leonardovi DiCapriovi vo Vlkovi z Wall Street či Harley Quinn v Jednotke samovrahov.

Ako sme už spomenuli, v zozname sa objavil aj jeden muž, „najviac sexy v televíznych šou“ je britský komik a moderátor James Corden (38), známy z obľúbenej karaoke šou, kde si v aute pospevuje so známymi celebritami. Ako „najsexy mesto“ uvádza zoznam kalifornské mesto Palm Springs.

  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček