VIDEO Černákovci a sýkorovci. Najväčšie mafiánske gangy spojila vražda prednostu: Ponuka, ktorá sa neodmieta!

Likvidácia veľkopodnikateľa a prednostu Vladimíra Bachledu stála dvadsať miliónov korún! Pozostatky z ilegálneho hrobu ukradli a pri vyšetrovaní sa skloňuje slovné spojenie policajná mafia.

V deväťdesiatych rokoch bol Vladimír Bachleda jeden z najbohatších ľudí pod Tatrami. Do jeho podnikateľského portfólia patrili desiatky firiem. Tou najväčšou bol oceliarsky gigant Tatravagónka Poprad. V roku 1996 vstúpil dokonca do politiky, keď z rúk Vladimíra Mečiara prevzal menovací dekrét prednostu Okresného úradu v Poprade.

Hrob zavraždeného Bachledu. Z jedného z najbohatších ľudí pod Tatrami našli len štyri kosti

Už to všetko vyzeralo tak, že tento muž s fúzikmi a okuliarmi má našliapnuté na život v blahobyte. Vo svojich štyridsaťjeden rokoch, 22. mája 1997, však nastal zvrat. Po Vladimírovi Bachledovi akoby sa zľahla zem. Pátrala po ňom polícia, tajná služba a rodina prostredníctvom médií ponúkla milión korún (33-tisíc eur) odmenu za akúkoľvek informáciu vedúcu k jeho nájdeniu. Všetko bolo neúspešné. Zlom nastal, keď v júni 2013 prelomil Mikuláš Černák mlčanie a zaslal list na Generálnu prokuratúru, že chce k tejto veci vypovedať.

Ako opísal vraždu Bachledu Mikuláš Černák sa dočítate v najnovšom vydaní Plus 7 Dní. Na plus7dni.sk už zajtra ďalšie exkluzívne videá!

Myslíte si, že bude vyšetrovanie vrážd, ktoré sme vám v seriáli priniesli spravodlivé a že sa pred súd postavia všetci žijúci aktéri týchto mafiánskych popráv? Napíšte nám svoj názor na emailovú adresu [email protected] Traja z vás získajú jedinečné, luxusné, ilustrované vydanie troch slávnych románov Krstný otec. Súťaž trvá do 8. júla!

Vianočné tipy na darček