Fľaša v konečníku, sto ihiel v kolene. Neuveriteľné, čo všetko ľudia do seba nastrkajú!

Pozrite si tie najšialenejšie fotky z medicínskej histórie.

Prežil tyč v krku

Toto je röntgen 28-ročného muža z Las Vegas s menom Andrew Linn, ktorý pred siedmimi rokmi prežil automobilovú nehodu. Počas nej sa mu cez ústa do zadnej časti krku dostala do tela kovová tyč z plota “Linn bol veľmi pokojný a nejavil žiadne známky bolesti,” povedal jeho lekár Dr. Jay Coates z University Medical Center. Lekársky tím dokázal odstrániť tyč bez poškodenia dvoch hlavných krvných ciev - krčnej tepny a krčnej žily v oblasti krku.

Oko v tvare hviezdy

Tomuto mužovi v Rakúsku sa urobila v oku takzvaná traumatická katarakta, sivý zákal v tvare hviezdy po tom, čo dostal počas bitky úder do oka. “Po úrazoch oka sa to stáva veľmi často,"povedal doktor Mark Fromer, oftalmológ v nemocnici Lenox Hill v New Yorku. "Úrazový sivý zákal dokáže vzniknúť napríklad po údere loptičkou do oka, ale spôsobiť ho môže aj airbag v aute,” povedal Fromer. Vo väčšine prípadov, katarakty vyzerajú skôr ako nejasne tvarovaný oblak a môžu byť biele alebo žltkasté.

 

 

Zlaté ihly v kolene

Keď lekári urobili röntgen tejto žene z Južnej Kórey, ktorá sa sťažovala na veľké bolesti kolena, našli zlatú baňu. V tkanivách skrývala stovky malých zlatých akupunktúrnych ihličiek. 65 ročná pacientka sa u svojho akupunkturistu liečila z bolestivej osteoartrózy. Ihly jej tam údajne nechal úmyselne, aby jej robili v nohe pokračujúcu stimuláciu. Jej prípad opísali lekári v New England Journal of Medicine.

 

Prehltla nôž

Tento röntgenový liek zobrazuje nôž, ktorý sa uviazol v pažeráku a žalúdku 30-ročnej ženy a spôsobil jej "nepríjemný pocit na hrudi”.

Žena mala bulímiu s poruchami príjmu potravy a vložila si nôž do zadnej časti úst, aby preukázala, že stratila svoj dávivý reflex. Ale nôž sa dostal ďalej, ako chcela-uviazol jej v žalúdku.Lekári boli schopní odstrániť ho, žena sa zotavila a podľa správy bola schopná jesť bez komplikácií.

 

Fľaša od piva v útrobách tela

Tak tento muž to chcel svetu naozaj ukázať. Do nemocnoce v Mexisku ho prijali opitého, agresívneho a s krvácajúcim konečníkom. Lekári mu vyšetrili brucho a skoro odpadli. Mal v ňom skytú fľašu od piva. Podstúpil komplikovanú operáciu po ktorej nasledovali antibiotiká a lieby proti silným bolestiam, ktoré mal. Nakoniec sa zotavil.