Orgazmus trvá od 5 do 22 sekúnd a stále nás fascinuje

Zázračná injekcia dostane vagínu do formy: Ženy po nej vzdychajú blahom!

Veda môže byť ozaj vzrušujúca. Hlavne, keď vám vďaka takej injekcii dokáže omladiť vagínu a dopriať túžobne očakávaný orgazmus, a nielen jeden.

Tzv. O-injekcia, skratka pre orgazmickú injekciu, pacientkam, vyplývajúc už aj z názvu, dopraje spŕšku sexuálnych vyvrcholení. Ženy, ktoré nikdy nezažili vaginálny orgazmus po injekcii vraj vzdychajú blahom.

Opäť mladá

Špeciálne injekcia, ktorá je vynálezom doktora Charlesa Runelsa je formou nechirurgickej liečby, ktorá má zvyšovať sexuálnu vzrušivosť a omladiť vagínu.

Doktor Sharif Wakil ponúka orgazmickú injekciu na britskej klinike za v prepočte 1182 eur. Ako povedal pre portál The Independent, liečil už približne dvetisíc pacientok z celého sveta, ktoré mali po podaní injekcie hlásiť silnejšie a častejšie orgazmy, zvýšenú prirodzenú lubrikáciu a zvýšenú vzrušivosť. Celá procedúra trvá asi 40 minút.

Ako to funguje?

Injekcia obsahuje vysoko kvalitnú plazmu bohatú na doštičky, ktorá sa odstreďuje z pacientkinej vlastnej krvi a následne je vstrekovaná do vagíny. Niektorým pacientkam pritom úplne stačí jedna dávka, iné si musia prísť po ďalšiu.

Vstreknutá plazma zvyšuje prekrvenie pošvy a obsiahnuté rastové bunky prispievajú ku regenerácii tkaniva.

Inkontinencia, poruchy sexuálnej vzrušivosti či bolestivý pohlavný styk. Aj toto by mohla orgazmická injekcia zmeniť. Okrem zvýšenej schopnosti dosiahnuť orgazmus totiž pacientky uvádzali aj hladšiu pokožku vulvy, zlepšenie inkontinencie moču či zníženie bolestivého sexu.

Čo sa týka rizík akými sú krvácanie, infekcie, či poškodenie nervových zakončení, podľa Wakila sa v spomínaných 2000 prípadoch neobjavili.

Povedomie rastie

Nechirurgické genitálne omladenie je možné vďaka pokročilým technológiám a hoci sme v tomto smere podľa Wakila na začiatku, zvyšuje sa povedomie o liečbe, vďaka ktorej môžu pacientky získať späť svoju citlivosť.

Wakil pripomína, že tak ako starneme, naše zmysly ochabujú. Očiam pomáhame okuliarom, ušiam špeciálnymi slúchadlami. Rovnako je to v prípade vagíny. Ženské telo prechádza počas života hormonálnymi zmenami. Zníženie schopnosti dosiahnuť orgazmus by sme preto nemali brať ako nejakú abnormalitu a ignorovať ju. Ženská sexuálna dysfunkcia môže navyše negatívne vplývať aj na rodinný život.

  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček