Carla bola aj prvou dámou Francúzska.

Bývalá prvá dáma sa poriadne odviazala. Čudné pózy a ešte divnejší odkaz manželovi na sociálnych sieťach

Bývalá modelka, dnes speváčka a manželka exprezidenta Francúzska, Carla Bruni, je na európskom turné k novému albumu. Na sociálnej sieti sa poriadne odviazala.

Carla Bruni Sarkozy vystriedala počas svojej kariéry mnohé povolania. Najviac si však užíva spievanie a zdá sa, že v televíznych štúdiách sa cíti ako ryba vo vode. Manželka francúzskeho exprezidenta Nicolasa Sarkozy bola nedávno hosťom talianskej relácie, kde robila promo svojmu novému albumu French touch.

Nuž, aj takto pri pisoároch sa dnes prezentuje bývalá prvá dáma Francúzska.
Nuž, aj takto pri pisoároch sa dnes prezentuje bývalá prvá dáma Francúzska.
Foto: instagram Carly Bruni

Humor či vyhrážky?

Moderátorke sa zverila, že keby mu „manžel podviedol, zabila by ho.“ Rovnaký odkaz zopakovala aj v španielskej televízii, čo neušlo francúzskym médiám. „Limity, kedy by som ešte stála za manželom? Nemám žiadne limity. Možno nevera. Ak by ma podviedol, stála by som za ním, ale to by už bol mŕtvy,“povedala tmavovláska. „Dávaj si pozor Nicolas,“ smejú sa z úletov bývalej prvej dámy Francúzi.

Modelka talianskeho pôvodu oslávi tento rok desiate výročie manželstva so Sarkozym. Spolu majú 6-ročnú dcéru Giuliu, ktorá sa narodila, keď bola Sarkozy ešte v úrade.

Les bonnes résolutions New year’s resolutions.... #happynewyear

Príspevok, ktorý zdieľa Carla Bruni (@carlabruniofficial),

Kľuky a kolobežka

Na svojej sociálnej sieti sa okrem najstajlovaný fotografií s gitarou a titulkami rôznych magazínov, na ktorých sa jej tvár objavuje, sa Carla Bruni Sarkozy chváli aj videami. Počas svojho promo turné v Európe napríklad na jednom z nich kričí počas jazdy na kolobežke. Na ďalšom robí, po vzore slovenského premiéra Fica, kľuky do kamery.


  • vc
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní