Prezident Obama s výberom povolania po skončení funkcie všetkých pobavil. Myslel to len ako žart?

Čo bude robiť prezident Barack Obama, keď odíde z funkcie? Jeho výber povolania vás prekvapí

Ak ste posledných 8 rokov strávili vedením jednej z najmocnejších krajín sveta a bojom proti terorizmu, možno zatúžite po trochu jednoduchšej práci. Ako ešte stále úradujúci prezident USA Barack Obama.

Mnoho z nás by si pobalilo kufre, presťahovalo rodinu na exotický ostrov a užívalo si pláže, more a drinky pod slnečníkmi. Presne to plánuje podľa The New York Times, ktorí vyspovedali jedného z najmocnejších mužov sveta Baracka Obamu.

Ten chce, podľa vlastných slov, otvoriť na Hawaji stánok s tričkami. Jednofarebnými a rovnakej veľkosti. Jednoduchosť sa teda určite bude tiahnuť nasledujúcou kariérou prezidenta Spojených štátov amerických. A nebude v tom sám, chce sa k nemu pridať aj starosti Chicaga, Rahm Emanuel. Ten pre New York Times povedal, že s americkým prezidentom sa už niekoľkokrát rozprávali o realizácii tohto sna.

Trička chcú predávať len v bielej farbe a v rovnakej veľkosti ako protipól terajších profesií, ktoré ich nútia denne robiť dôležité a ťažké rozhodnutia.

  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].