Ilustračné foto: Američanka zostala šokovaná, keď zistila, za koho sa vlastne vydala.

Dvadsaťštyriročná zlatokopka sa vydala za vysnívaného milionára. To, čo sa stalo potom, určite nečakala

Keď si 24-ročná Američanka zobrala 68-ročného milionára, stretla sa s pohŕdaním okolia. Považovali ju za zlatokopku. Ukázalo sa, že v skutočnosti je to ešte horšie.

Mladá žena sa vydala za vlastného starého otca! Šokujúca skutočnosť vyšla najavo po troch mesiacoch, keď si dvojica prezerala rodinné fotografie.

Na jednej z nich mladá žena spoznala svojho otca. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby muž z fotografie nebol zároveň milionárov syn z prvého manželstva, s ktorým sa nevidel dlhé roky. „Keď som zbadala otcovu fotografiu v albume, zaplavil ma pocit zúfalstva," povedala mladá žena z Jacksonville denníku Florida Sun Post. Keď to manželia, ktorí nechú byť menovaní, rozdýchali, rozhodli sa, že sa nerozvedú.

"Už mám za sebou dve manželstvá a nechcem mať aj tretie," vysvetlil milionár. „Každý pár je svojim spôsobom rozličný a špeciálny. Väzba medzi nami je silná a niečo takéto nás nerozdelí."

Dvojica sa zoznámila cez internetovú zoznámku. Milionár požiadal svoju nastávajúcu o ruku na Silvestra. „Mal som pocit déja vu, ale v tom čase som nevedel prísť na to, prečo mi pripadá taká povedomá," opísal muž ako vnímal svoju vyvolenú na začiatku ich vzťahu.


  • rb
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní