FOTO Tínedžerka sa obesila v priamom prenose! Jej smrť videli stovky známych

Mladé dievča z Ameriky priznalo na sociálnej sieti, že ju sexuálne zneužíval rodinný príslušník, potom sa obesilo. Svoj čin odvysielala v živom prenose na Facebooku.

Katelyn spáchala svoj zúfalý čin ešte koncom roka 2016. V predposledný deň v roku sa rozhodla zveriť sa svetu s traumatizujúcou skúsenosťou z detstva, keď ju mal opakovane znásilňovať rodinný príslušník, ktorého nekonkretizovala.

Neduh mladšej generácie

Video, v ktorom sa po srdcervúcej spovedi obesila, vysielala živo na najrozšírenejšej sociálnej sieti. Polícia je bezmocná, z temných vôd internetu ho nevie úplne vymazať, a tak video žije vlastným životom, videli ho už státisíce ľudí.

Psychologička považuje zverovanie sa mladých so svojimi pocitmi na sociálnej sieti za pochopiteľné.
Psychologička považuje zverovanie sa mladých so svojimi pocitmi na sociálnej sieti za pochopiteľné.
Foto: Facebook

Dievča si v detstve prešlo peklom. Foto: Facebook

Psychologička vysvetľuje, že aj keď ide o smutný a zúfalý čin, z určitého pohľadu to je pochopiteľné. „Mladá generácia využíva sociálne siete ako prostriedok na komunikáciu. Nie len s kamarátmi, ale aj so svetom. Je pre nich jednoduchšie zdieľať svoje pocity neosobne, aj keď verejne, ako povedať o nich niekomu osobne do očí,“ hovorí odborníčka.


  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní