Hrôzostrašná tragédia: Žena porodila dieťa, skryla ho do kotolne a spálila v peci!

Manželia v Poľsku vykonali nemysliteľný čin. Svoje čerstvo narodené bábätko zabili, potom ho spálili v peci.

Katarína B. a jej manžel Krystian B. čelia obvineniam z vraždy po skutku, z ktorého sa aj skúseným vyšetrovateľom dvíha žalúdok. Dôkazy hovoria za všetko – v peci v popole sa našli pozostatky novorodenca.

Mladá matka pri pôrodných bolestiach nevyhľadala odbornú pomoc pôrodníka, namiesto toho priviedla dieťa na svet v stoji. Dieťa spadlo na zem, a namiesto toho, aby okamžite privolali lekársku pomoc, odniesla matka dieťa do kotolne, kde ho niekoľko dní nechala napospas osudu.

Psychické poruchy

Z napomáhania pri čine je obvinený aj manžel rodičky, ktorý však svoju vinu odmieta. Vyhovára sa na to, že nezaregistroval, že by jeho žena začala rodiť. Neskôr, keď sa mu žena k pôrodu priznala, mal však prísť do kotolne a mŕtve dieťa ako dôkaz jej skutku spáliť v peci. Žena sa k skutku priznala, a vypovedala v súlade so zistenými faktami a dôkazmi, ktoré určili vyšetrovatelia. „Prípad vyšiel najavo, keď na podivnosti upozornili obyvatelia obce, v ktorej manželia žijú. Tí prišli na políciu s informáciou, že mladá rodička bola tehotná, avšak nikto dieťa po pôrode nevidel,“ hovorí poľský vyšetrovateľ.

Anonym polícii povedal, že od doby, čo bola žena vo vysokom štádiu tehotenstva, ju nikto nevidel vychádzať z domu. Susedia sa začali obávať, že manželský pár alkoholikov predal dieťa do Nemecka na adopciu. Čo-to má k prípadu povedať aj psychiater, keďže u oboch rodičov sú viditeľné známky rôznych psychických porúch. Či to, lebo len obyčajná beštiálnosť môžu za zbytočnú smrť neviniatka, ukážu až vyšetrovania prípadu.

  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].