Všetky oči na mne. Blue Ivy (6) má svojich slávnych rodičov omotaných okolo prsta.

Hudobný pár Beyoncé a Jay-Z zobrali na Grammy dcéru: NEUVERÍTE, čo vyviedla svojim slávnym rodičom!

Raper Jay-Z odišiel z odovzdávania Grammy bez jediného gramofónika, hoci bol nominovaný osemkrát. Za to jeho dcéra na seba strhla všetku pozornosť. Pozrite si rozkošnú Blue Ivy (6).

Je to najslávnejší hudobný pár. Beyoncé (36) a Jay-Z (48) spolu držia aj napriek manželovej nevere. Americká speváčka vlani priznala, že sa im podarilo prekonať manželskú krízu práve vďaka dcére. Doma majú ešte dvojičky. Chlapčeka a dievčatko Sir Carter a Rumy priviedla speváčka na svet vlani v lete.

Najstaršia dcéra Blue Ivy je už veľká slečna (6) a tak ju rodičia zobrali na odovzdávanie hudobných ocenení Grammy. Poriadne si ich užila a ukázala, kto doma „šéfuje“. Malá slečna sa vynímala v bielom outfite sediac medzi svojim rodičmi, ktorí boli v čiernom.

Kamera zachytila, ako Blue Ivy s kamennou tvárou utíšila postupne oboch svojich rodičov, keď náruživo tlieskali. Bolo to počas príhovoru kubánsko-americkej speváčky Camily Cabellovej (20). Blue Ivy je zjavne jej fanúšička a chcela počuť speváčkin príhovor až do konca. Rozkošné videu asi upokojuje svojich slávnych rodičov si získala fanúšikov po celom svete. Pobavte sa na ňom aj vy.

Blue Ivy mala na Grammy aj svoju rovesníčku. Speváčka Pink (38) s manželom, motokrosovým pretekárom Careym Hartom (42) prišli aj s dcérou Willow Sage. Doma majú ešte ročného syn Jamesona Moona.

Speváčka Pink s manželom Carey Hartom a ich dcérkou Willow Sage.
Speváčka Pink s manželom Carey Hartom a ich dcérkou Willow Sage.
Foto: TASR

  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní