Incestného úchyláka Fritzla musia strážiť, spoluväzni mu surovo ubližujú

Svoju dcéru znásilňoval a oplodnil pod rúškom tajomstva, to, kde je väznený on, už takým tajomstvom nie je. Ohavné činy rakúskeho úchyla Josefa Fritzla trestajú aj jeho spoluväzni.

Fyzická a psychická šikana.

Takto sa odplácajú jednému z najznámejších pedofilov jeho spoluväzni. Podobné kruté činy voči deťom samotným bývajú za múrmi väznice trestané kruto. Ak však ide o prečiny voči vlastným deťom, niektorí väzni nepoznajú zľutovanie.

Hľadali mu frajerku?

Fritzlovi vybili zuby, a zostalo to bez trestu, keďže všetci väzni sa proti násilníkovi spriahli. Z Fritzla si vystrelili aj na internete. Zriadili mu falošný profil na zoznamovacej stránke, dokonca ho mala kontaktovať jedna väzenská zamestnankyňa.

Josef Fritzl sedí za doživotie, ale v roku 2024 bude môcť požiadať o podmienečné prepustenie.

Lekári na historku neskočili

Fritz väznil 24 rokov svoju mladú dcéru doma v pivnici. Tam ju chodieval opakovane znásilňovať. Splodil s ňou 6 detí, keď jedno z nich ochorelo, odviezli ho do nemocnice, kde sa už lekárskemu personálu zdal byť vymyslený príbeh o tom, kto dieťa je a ako ochorelo viac než podozrivý.

Škandálny príbeh prináša veľké pochybnosti o bezproblémovom živote na rakúskom predmestí.


  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní