Dlhé roky trvalo, kým sa žena odhodlala uľaviť svojmu svedomiu

Kruté tajomstvo skrývala 12 rokov. Telo svojho otca zahrabala na záhrade!

Dlhé roky trvalo, kým sa žena odhodlala uľaviť svojmu svedomiu

Začiatkom roka v zimnom mesiaci január napochodovala navonok vyrovnaná a pokojná 64 – ročná žena a miestnym policajtom povedala tichým hlasom. „Zabila som svojho otca. Je pochovaný na záhrade môjho domu. Vzadu, pod stromom,“ hlasla vyjaveným policajtom Barbara Coombesová.

Zabila vojnového veterána

Jej výpoveď sa potvrdila, policajti skutočne našli nie veľmi hlboko zakopané pozostatky muža. Prípad nebol pre mužov zákona neznámy. Už v roku 2006, keď bolo nahlásené zmiznutie istého Kennetha Coombsa, padlo podozrenie práve na jeho dcéru. Tá je totiž právoplatnou dedičkou majetku, ktorý muž celý život zveľaďoval.

Vyšetrovací tím našiel telo presne tak, kde ich nasmerovala dcéra zavraždenej obete. A teda vrahyňa
Vyšetrovací tím našiel telo presne tak, kde ich nasmerovala dcéra zavraždenej obete. A teda vrahyňa
Foto: Internet

Nedávno sa konal v americkom štáte súd, ktorého sa zúčastnil aj syn zavraždeného, s ďalšími dvoma rodinnými príslušníčkami. Pravdou je, že ide o vskutku zvláštnu rodinu – pri právoplatnom vyhlasovaní verdiktu VINNÁ, nikto z nich ani brvou nemihol. Keneth Coombes mal 80 rokov, keď nahlásili jeho zmiznutie. Išlo o vojnového veterána, ktorý bojoval v Druhej svetovej vojne. Na staré kolená prichýlil v dome dcéru s jej dcérou, ktoré odišli od muža. Až do momentu, kedy zmizol bez stopy.


  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní