Figuríny v múzeu voskových figurín Madame Tussauds v Londýne. Čoskoro si budú pochutnávať princ Harry a americká herečka Meghan Marklová na skutočnej svadobnej torte.

Kto povedie Meghan Marklovú k oltáru? Meno favorita je jasné

Len pár dní pred svadbou musí nevesta riešiť nepríjemnú situáciu. Otec ju nepovedie k oltáru. Kto teda?

Mal to byť otec nevesty. Thomas Markle však vôbec na svadbu nepríde. Tvrdí, že pre zdravotné problémy, prekonal totiž infarkt. Lenže zároveň sa stihol dať „akože“ nafotiť paparaci fotografom v kaviarni. Snímky boli vopred dohodnuté. Ich cena sa vyšplhala na viac ako 113-tisíc eur. Meno bývalého osvetľovača Thomasa ako hosťa na svadbe bolo prinajmenšom neisté už predtým. Totižto, Meghanina nevlastná sestra Samantha obvinila mladšiu sestru, že otcovi finančne neprispieva tak, ako by mohla. Thomas totiž pred pár rokmi vyhlásil bankrot a odsťahoval do Mexika.

Thomas Markle prekonal infarkt a zrušil účasť na svadbe.
Thomas Markle prekonal infarkt a zrušil účasť na svadbe.
Foto: Profimedia

O jedného hosťa menej

Meghan nikdy ohováranie zo strany rodiny nekomentovala a otca na svadbu pozvala ako jedného z mála z rodiny, okrem neho pozvala len matku a nevlastnú neter s manželom. V kostole na strane nevesty tak nebudú sedieť štyria, ale už len traja.

Thomas sa pre portál TMZ vyjadril, že sa nezúčastní, lebo nechce robiť dcére ani celej kráľovskej rodiny starosti. Pre bolesti musí opätovne navštíviť nemocnicu. Kensingtonský palác odkázal, že pre slečnu Marklovú ide o „hlboko osobné chvíle“.

Doria Raglandová: Matka nevesty možno odvedie dcéru k oltáru.
Doria Raglandová: Matka nevesty možno odvedie dcéru k oltáru.
Foto: TASR

Bude to herec z Kravaťákov?

Po šokujúcom odvolaní účasti Thomasa Markla na svadbe povedal, že Meghan by mala k oltáru doviesť jej matka Doria Raglandová, vraj ona bude „dobrou voľbou“, citoval jeho slová Daily Mail. Doria je sociálna pracovníčka a cvičiteľka jogy. S Thomasom sa rozviedli po deväťročnom manželstve.

Bookmakeri dávajú Thomasovi za pravdu. Tiež by stavili na to, Meghan odvedie k oltáru mama. Na druhom mieste tipujú Harryho otca, princa Charlesa, potom Harryho staršieho brata, princa Williama, lenže ten už ide Harrymu za svedka. Ďalšou najpravdepodobnejšou verziou je, že Meghan prejde uličkou Kaplnky sv. Juraja sama.

Gabriel Macht, úplne vpravo: Odprevadí herecký kolega z Kravaťákov Meghan k oltáru?
Gabriel Macht, úplne vpravo: Odprevadí herecký kolega z Kravaťákov Meghan k oltáru?
Foto: Jamie McCarthy

Medzi stávkujúcimi je však stále v hre aj meno Meganinho otca Thomasa, ale aj herca Gabriela Machta zo seriálu Kravaťáci, v ktorom Meghan účinkovala. Mohol by to byť aj princ Philip, ale aj Kate Middletonová. Oficiálne meno nie je známe a je možné, že sa ho dozvieme, až keď svadbu uvidíme na vlastné oči.

Prečítajte si aj:


  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].