Jackie Kennedyová Madonnu nemohla ani cítiť. Na rozdiel od syna Johna, ktorému speváčka pomotala hlavu.

Madonna mohla byť v klane Kennedyovcov, Jackie ju však neznášala

John F. Kennedy junior prežil v 80-tych rokoch búrlivý románik so speváčkou Madonnou. Vyslúžil si za to matkinu kritiku a takmer aj fyzický útok Seana Penna.

Sexuálne dynamo. Tak nazval speváčku Madonnu John F. Kennedy mladší, syn zastreleného amerického prezidenta. Popová diva mu v 80-tych rokoch úplne poplietla hlavu.

A možno by skončila ako členka legendárnej rodiny, nebyť vdovy Jacqueline, ktorá ju nemohla vystáť. Dôvod? Urážal ju vtedajší imidž speváčky, ktorá sa snažila napodobniť herečku Marilyn Monroe. Exmilenku Jackinho záletného manžela Johna Kennedyho.

Čítajte viac:

Prostitútka, žena mafiána aj manželkina sekretárka: Toto sú milenky J.F. Kennedyho

Pani Sean Pennová

Vyhlásený najsexi muž sveta Kennedy junior sa s Madonnou stretol v čase jej rozvodu s hercom Seanom Pennom v roku 1988. Iskra preskočila okamžite. „Bude to niečo kozmické,“ vyhodnotila začiatok svojej aféry speváčka a podľa jej blízkej priateľky Eriky Belle bol na tom mladý Kennedy rovnako. „Mali ste vidieť jeho pohľad, keď ju stretol. Bol v absolútnom úžase,“ prezradila.

Dvojica sa stretávala v posilňovni, kde mali spoločného trénera a v skorých ranných hodinách ich bolo spolu vídať pri behu v Central Parku. Hoci sa im podarilo utajiť vzťah pred médiami, Kennedy nevydržal mlčať pred matkou Jackie.

Keď peroxidovú blondínu s kučeravými vlasmi priviedol do Jackinho bytu v Cenral Parku, Madonna sa do návštevnej knihy podpísala ako „Pani Sean Penn“ a vdova po americkom prezidentovi takmer odpadla.

Výstrednosti v podobe používania krížov a narábania s inými posvätnými symbolmi kresťanstva, ktoré poburovali Vatikán, však Jacqueline neprekážali. Vytočilo ju čosi iné – fakt, že speváčka pózovala na titulke časopisu Life najstajlovaná ako Marilyn Monroe. Jedna z mnohých žien, s ktorými Jackie podvádzal jej manžel John.

„Nežiaduca spomienka na vyprahnutú záležitosť JFK s Marilyn, ktorá Jackie nesmierne trápila, sa zrazu zjavila priamo na prahu jej dverí v podobe blonďavej sexbomby Madonny,“ píše v knihe Dobrý syn: JFK junior a matka, ktorú miloval autor Christopher Andersen.

Speváčka v 80-tych rokoch kopírovala imidž Marilyn Monroe (vľavo). Foto: silhouettetrends.com, profimedia.sk

Čítajte viac:

Trojuholník v klane Kennedyovcov: Jackie sa o milenca delila so švagrom Robertom!

Nezaprel otcove gény

Podľa Andersena mladý Kennedy v čase aféry s Madonnou chodil stále s oficiálnou priateľkou Christinou Haag, ktorú si Jackie vysnívala ako budúcu nevestu. Bokovku sa mu však zázračne podarilo utajiť. Horšie to bolo so Seanom Pennom, ktorý mal na milenca svojej exmanželky ťažké srdce.

Obaja muži sa streli na večierku na počesť Roberta de Nira v Tribeca Grill. Keď sa Kennedy prišiel Pennovi predstaviť a podával mu ruku, ten iba zavrčal: „Viem, kto si. Dlhuješ mi ospravedlnenie.“ A keďže herec mal v tom čase povesť zlého chlapca a búrliváka, Kennedy junior takticky ustúpil.

Madonna a Sean Penn v roku 1986. Foto: profimedia.sk

Zdá sa, že člen ikonického amerického klanu zdedil záletníctvo po otcovi. Takisto mal bohatú zbierku ženských trofejí, vrátane hviezdy Sexu v meste Sarah Jessicy Parker. A podobne ako otec neunikol tragickému osudu. Zahynul v roku 1999 pri leteckom nešťastí spolu s manželkou Carolyn Bessette a jej staršou sestrou Lauren.


  • Plus7dni.sk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní