Malým dievčatkám dali do rúk vibrátory: Dôvod naháňa hrôzu!

V šokujúcej kampani dali malým dievčatkám do rúk sexuálne hračky pre dospelých. Nasledovalo otrasné rozuzlenie.

Len minútové video svojim obsahom šokuje. Malým dievčatkám v papierových maskách dali do rúk sexuálne pomôcky a pýtali sa ich, na čo tie veci asi slúžia. Dievčatkám pripomínali zeleninu, kulmu na vlasy, laso na chytanie kráv, otvárač fliaš, valček či prútik.

Video konfrontuje nevinné predstavy týchto dievčatiek s hrôzostrašnou realitou miliónov im podobným, ktoré o bezstarostné detstvo prišli. Video totiž pokračuje skrytou kamerou, ktorá ukazuje 7-ročné dievčatko z Indie. Jeho pasáčka pritom dohaduje „kšeft“ so zákazníkom. Toho zaujíma, za koľko ho dievčatko orálne uspokojí a či je možné s ňou mať aj pohlavný styk.

Za videom Sex nie je detská hra zdôrazňujúcom krutosť sveta stojí medzinárodná organizácia Free a Girl, ktorá sa venuje oslobodzovaniu dievčat z nútenej prostitúcie. „Odhaduje sa, že až dva milióny detí z celého sveta sú zapojené do prostitúcie, z toho 1,2 milióna je v Indii. Dievčatá nútia mať každý deň sex s desiatkami ľudí,“ cituje riaditeľku a spoluzakladateľku Free a Girl Evelien Hölskenovú portál Daily Mail.

Videom chce organizácia apelovať na spoločnosť, aby sa zapojila do kampane a podnikla náležité kroky vedúce k oslobodeniu dievčat.


  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní