Zakiru trvale fyzicky i psychicky poškodil vlastný manžel.

Manžel roka: Muž polial svojej manželke tvár kyselinou. Dôvod vás šokuje!

Matka dvoch detí má zjazvenú celú tvár a musí dýchať cez hadičku.

Len 26-ročná Indka Zakira Ali Sheikh nastúpila do práce na polovičný úväzok, aby pomohla zabezpečiť svoje dve malé deti. India je chudobná krajina, a mladá rodina bola v šedom finančnom priemere. Pod pojmom „zabezpečiť rodinu“ je potrebné si predstaviť priniesť jedlo na večeru. To sa stalo žene osudným.

Nočná dráma

Jej 30-ročný manžel, Roobab, odmietol ísť ráno do práce. Na živobytie zarábal ako šofér rikši (prepravného mestského prostriedku typického pre Indiu).

Len 26 – ročná Indka Zakira Ali Sheikh nastúpila do práce na polovičný úväzok, aby pomohla zabezpečiť svoje dve malé deti.
Len 26 – ročná Indka Zakira Ali Sheikh nastúpila do práce na polovičný úväzok, aby pomohla zabezpečiť svoje dve malé deti.
Foto: unilad.co.uk

Vyšetrovatelia dôvody ešte neozrejmili, jasné však je, že keď Zakira toho dňa zo svojej práce prišla, s taškou plnou jedla, jej manžela tak rozrušila samostatnosť a sebestačnosť svojej ženy, že to psychicky nezvládol. Keď Zakira večer zaspala so svojimi dvoma deťmi, jej manžel jej polial tvár kyselinou, ktorá zasiahla až 45 percent tváre. S popáleninami a v bolestiach ju nechal ležať v zatvorenej izbe. Zážitok, ktorý ju poznamenal na celý život – nie len fyzicky ale i psychicky, popísala pre miestne médiá. „Spala som vedľa našich dvoch dcér. Zrazu som pri sebe vycítila nejaký prudký pohyb. Keď som otvorila oči, niekto mi do tváre vylial tekutinu. V prvom momente som vôbec nevedela, o čo ide. Rýchlo som vyskočila na nohy a rozoznala som Roobaba, ktorý mi ďalej striekal niečo do tváre. Ucítila som štipľavý nepríjemný zápach, to bolo asi prvé, čo som zaregistrovala,“z popisu situácie od samotnej Zakiry behá mráz po chrbte.

Najdesivejšie na celej situácii je, že aj dve malé deti, ktoré sa počas incidentu nachádzali v miestnosti, utŕžili zranenia. Na pomoc rodinke prišiel Zakirin brat, ktorý žije vo vedľajšom dome. Trvalo to však nekonečné minúty, keďže prezieravý Roobab kruto zamkol dvere na oboch domoch. Aby sa Zakirina tvár aspoň z časti priblížila výzoru, aký mala pred tragickým incidentom, musí podstúpiť zdĺhavé chirurgické operácie v hodnote viac ako tritisíc eur.


  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní