Muž sa bál pavúka. Podpálil si dom.

Muž sa pokúšal zabiť pavúka propánovým horákom. Podpálil si celý dom

Šťastlivec roka. Muž, ktorý trpí panickým strachom z pavúkov sa rozhodol vyhnať nežiaduce zviera zo svojho domu svojsky. Propánovým horákom.

Práca takmer dvoch tuctov hasičov bola potrebná po nahlásení podozrivého dymu z mobilného domu v americkom Tuscone. Trvalo im jedenásť minút, kým uhasili dom, ktorý však už bol na uhoľ spálený. Nešlo o žiadne výtržníctvo či pomstu, domov si podpálil majiteľ sám. Bál sa pavúka.

Ako z tragikomédie - dom museli hasiť hasiči.
Ako z tragikomédie - dom museli hasiť hasiči.
Foto: unilad.co.uk

V dome bývala žena so synom. Keď hasiči dorazili na miesto, pred horiacim domom už čakali všetci susedia. Staršia žena mala povrchové zranenia – snažila sa totiž uhasiť propánový horák nožmi. Príbeh ako z tragikomédie obletel sociálne siete a médiá. Syn spomínanej ženy mal panický strach z pavúka, ktorý si pod mobilným domom začal priasť pavučinu. Drobného tvora chcel zlikvidovať raz a navždy, na pomoc si vzal ten najnepravdepodobnejší prístroj. To sa mu však vypomstilo.


  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní