V tejto dodávke našli tragickú smrť štyri deti a dvaja prastarí rodičia.

Neúprosný hurikán. Muž sa v deň, keď ho prepustili z väzenia dozvedel, že jeho štyri deti sú mŕtve!

Hurikány bombardujú Ameriku. Desiatky ľudí prišli o život, tisíce o strechu nad hlavou. Najviac však smútia tí, ktorí prišli o člena rodiny.

Spoza oceánu hlásia tragédiu. Záchranárom sa naskytol zdrvujúci pohľad. Z útrob staršej dodávky vyťahovali mŕtve telá až šiestich osôb. Nález bol o to skľučujúcejší, že išlo o rodinných príslušníkov. Konkrétne o štyri deti a ich prastarých rodičov.

Smrť súrodencov

Každý sa snažil chrániť sa pred ničivým tornádom, Harveyim, ako len mohol. Rodina Saldivarovcov sa snažila ujsť pred záplavami spôsobenými búrkami v minivane. Ten sa však pod náporom vetra obrátil a potopil sa do rozbúrenej rieky blízko vozovky. Smrť v chladných vodách našli dve dievčatká a dvaja chlapci.

Súrodenci, ktorí to nemali počas života na ružiach ustlané. Ich otec bol totiž niekoľkokrát uväznený za obchodovanie s marihuanou. Aj počas tornáda sedel v base. V deň prepustenia sa dozvedel zdrvujúcu správu. V dodávke mu zomreli starí rodičia, i všetky deti. Otec detí sa dozvedel o tragédií len vďaka tomu, že mu pred prepustením dovolil spoluväzeň využiť voľné telefonické minúty.

Už viac ako týždeň sužujú tropické búrky celé východné pobrežie Ameriky. Svoje si odniesli aj menšie či väčšie ostrovy Karibiku. Po tornáde Harvey udrela na pevninu Irma, za ktorou sa už organizujú ďalšie dve tropické búrky.


  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní