Rebelantka Tatiana, vľavo, s bruškom a Andrea Casiraghi, budúci otec.

Nevesta monackej princeznej chce svadbu až po pôrode

Tatiana, nová rebelantka monackého kniežatstva, šokuje.

Monacká princezná Caroline sa stane babkou. Kniežací palác potvrdil, že snúbenica jej staršieho syna Andreu je tehotná. Caroline, sestru kniežaťa Alberta II., novinka nadchla. Či ju nadchlo aj vyjadrenie jej budúcej nevesty Tatiany, že vydávať sa bude až po pôrode, nevedno.

Zásnuby

Päťdesiatpäťročná princezná Caroline sa chystá na novú rolu, jej 28-ročný syn Andrea Casiraghi bude otcom. Caroline sa na synovho potomka teší. Andrea Casiraghi sa v lete zasnúbil s Tatianou Santo Domingovou. Ich rozhodnutie o zásnubách zrejme napomohlo jej tehotenstvo.

Tatiana pochádza z juhoamerickej miliardárskej rodiny a je situovaná minimálne tak dobre ako jej urodzený snúbenec. Jej starý otec Julio Mario Santo Domingo umrel v roku 2011, bol akcionárom pivovarníckeho gigantu SABMiller, druhého najväčšieho na svete. Podľa amerického časopisu Forbes bol zároveň druhým najbohatším mužom Kolumbie.

Princezná Caroline na nedávnej svadbe dediča luxemburského trónu princa Guillauma. Foto: Profimedia.sk

A nastalo ticho

Po oznámení novinky sa v kniežatstve na Azúrovom pobreží tipovalo, v akom poradí budú nasledovať ďalšie udalosti. Nastalo však ticho, kniežací palác neoznámil ani termín príchodu dieťaťa na svet, ani dátum svadby. Kniežatstvo je prísne katolícke, a tak je možné, že svadba bude čoskoro. Tatianino bruško je neprehliadnuteľné, obzrieť si ho mohli napríklad návštevníci nedávnej módnej prehliadky v španielskej metropole Madrid.

Tehotenstvo budúcej nevesty princeznej Caroline opäť podnietilo reči, kedy dá následníka trónu monackému kniežaťu jeho manželka Charlene. Na radostnú novinku o spoločnom potomkovi 34-ročnej bývalej juhoafrickej plavkyne a 54-ročného Alberta II. čakajú „poddaní“ zatiaľ márne.

Albert II. a Charlene zatiaľ potomka nečakajú. Foto: Profimedia.sk

Dvojica bez otcov

Andrea Casiraghi z kniežacej rodiny Grimaldiovcov a príťažlivá Kolumbijčanka sú spolu od roku 2004. Vtedy sa obaja spoznali na internáte v Paríži. Andrea pochádza z druhého manželstva princeznej Caroline, s talianskym obchodníkom Stefanom Casiraghim, tragicky zahynul v roku 1990 na pretekoch motorových člnov. Andrea so sestrou Charlotte (26) a s mladším bratom Pierrom (25) teda vyrastali bez otca. Ich matka Caroline sa vydala aj do tretice. Hoci s nemeckým princom Ernstom-Augustom von Hannover sa zatiaľ nerozviedla, údajne spolu nežijú. Hlavu nemeckej šľachty dokonca vídať v spoločnosti iných žien, hoci má so sestrou monackého kniežaťa dcéru Alexandru.

Tatianin otec umrel v roku 2009 na rakovinu. Potomkovia sa teda skoro naučili stáť na vlastných nohách. Tatiana vyrastala ďaleko od domova, vo Švajčiarsku a v Paríži. Neskôr po štúdiu umenia v Londýne s kamarátkou založili módnu značku Muzungu Sisters. Dnes Tatiane priaznivci páru prajú, aby sa jej snúbenec Andrea správal obozretnejšie. Opatrnosť totiž, zdá sa, nemá, podobne ako jeho otec, v krvi. Naopak, jeho slabosťou sú rýchle a drahé limuzíny. Koncom minulého roka ho zastavili policajti a namerali mu na diaľnici pri Lyone rýchlosť 200 kilometrov za hodinu. Na päť mesiacov prišiel o vodičský preukaz.

Z miliardárky kňažná?

Andrea Casiraghi nemá šľachtický titul, keďže však jeho strýko Albert II., otec niekoľkých nemanželských detí, stále nemá so svojou ženou Charlene potomka, právoplatného dediča, Andrea je v následníctve trónu hneď za svojou matkou, princeznou Caroline. Ak by manželstvo Alberta a Charlene ostalo bezdetné, na trón by podľa práva zasadla Caroline a po nej jej najstarší syn Andrea. Žeby sa z Tatiany, dedičky rodiny s príchuťou piva, stala monacká kňažná?


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní