Obrovský úspech Slovenska: Čo dostalo našu krásku do TOP20 Miss World 2016?

„Ak by bola Miss World 2016 len o kráse, Slovenka by ju vyhrala,“ napísal jeden z najprestížnejších portálov, špecializujúcich sa na svetové súťaže krásy.

Vďaka Kristíne Činčurovej (19) môžeme konečne opäť povedať, že Slovenky patria medzi najkrajšie ženy sveta. Na Miss World 2016, ktorá sa konala včera vo Washingtone, sa prebojovala do TOP 20.

Vyhlásenie TOP 20 na Miss World 2016

Úradujúca Miss Slovensko sa v dvadsiatke najkrajších kráľovien krásy ocitla spolu s dievčatami z Maďarska, Indie, Austrálie, Beglicka, Francúzska, Cookových ostrovov, Ghany, Japonska, Thajska, Brazílie, Filipín, Kene, Spojených štátov, Južnej Kórei, Číny či Mongolska.

Mohla aj vyhrať

Kristínu si pritom od začiatku všímali aj najčítanejšie magazíny, ktoré sa zaoberajú svetovými súťažami krásy. „Miss Slovensko má jednu z najkrajších tvárí v súťaží,“ napísal mimoriadne sledovaný globalbeauties.com.

V podobnom duchu sa vyjadrovali aj iní žurnalisti. „A najlepšie nakoniec. Miss Slovensko Kristína Činčurová je možno najkrajšia, najpríťažlivejšia zo všetkých. Ak by bola Miss World len o kráse a ničom inom, Kristína by to mala vyhrať. Ale jej neschopnosť presadiť sa v čiastkových súťažiach Miss World vypovedá o tom, že k víťazstvu treba aj čosi viac. A to vôbec neznižuje Kristíninu osobnosť, ktorá je - určite každý bude súhlasiť - skvelá. Znamená to len to, že už v sprievodných súťažiach sa nechala vytlačiť inými. Ale ak by vyhrala, nebolo by to prekvapením,” predpovedal missosology.org.

Takto sa Kristína na Miss World 2016 prezentovala

Miss World 2016 sa stala deväťnásťročná študentka Stehanie Del Valle z Puerto Rica. Druhá skončila Miguelina Reyes Ramirez z Dominikánskej republicky a tretia Natasha Mannuela z Indonézie. Súťaže sa zúčastnilo 117 krajín sveta.


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].