Ohavný čin exmilenca: Ženu priviazal o auto, vláčil ju po ceste, kým neomdlela!

Prípad týranej ženy, ktorú bývalý partner priviazal o krk za auto a ťahal po ceste niekoľko stoviek metrov šokoval policajtov náhodných svedkov.

28 ročná žena skončila s vážnymi zraneniami v nemocnici v severnom Nemecku po tom, čo ju bývalý priateľ takmer utýral k smrti. Starší muž kurdského pôvodu sa sám prihlásil na polícii. Pred tým však takmer 250 metrov ťahal za svojím autom bezvládne telo bývalej milenky. Následne ju náhodní svedkovia našli ležať v kalužiach krvi pri ceste.

Vrtuľník ju odviezol vo vážnom stave do nemocnice, kde stále bojuje o svoje život. 38 ročný muž sa v nedeľu v noci bezprostredne po incidente prihlásil na polícii. V pondelok o tom informovala agentúra DPA. „Predpokladáme, že išlo o zločin z vášne,“ vyjadril sa pre miestne médiá Jens Petersen, hovorca polície.

Obeť aj páchateľ sú podľa polície Nemci kurdského pôvodu, avšak z rozdielnych klanov. Polícia kvôli obavám z pomsty rodinných príslušníkov prijala nedefinované „ochranné opatrenia.“


  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní