Amber Heardová je Johnyho nová partnerka. Vľavo spolu vo filme Rumový denník.

Opäť výstredný: Johny Depp si našiel bisexuálku

Po oznámení rozchodu s Vanessou Paradisovou sa Johnny Depp vrátil k výstrednostiam.

Americký herec Johnny Depp, preslávený najmä vďaka príbehom Piráti Karibiku, už netvrdí, že s jeho vzťahom s Francúzkou Vanessou Paradisovou je všetko v poriadku. Nedávno ofi ciálne oznámili rozchod a vzápätí sa obaja objavili s novým partnerom po boku. V Deppovom náručí sa mala ocitnúť extravagantná bisexuálka Amber Heardová, ktorá predtým žila so známou fotografkou.

Heardová a pikantnosti

Johnny Depp (49) má zrejme novú priateľku. Herečka Amber Heardová v rozhovore pre britské noviny Sun prezradila, že sa s Deppom zblížili pri nakrúcaní fi lmu Rumový denník. Odvtedy o ňom 26-ročná blondínka hovorí v superlatívoch. „Prežiari každú miestnosť a zblízka vyzerá ešte lepšie. Johnny je úžasná, výnimočná osobnosť,“ tvrdí Heardová. Amber často navštevovala Johnnyho i pri nakrúcaní jeho aktuálneho fi lmu The Lone Ranger. Teraz preniklo, že Johnny svojej vyvolenej kúpil nevšedný darček - koňa. Amber, známa bisexuálka, pridala k vzťahu i pikantný komentár. „Johnny je mimoriadne sexi. Dlhými prstami dokáže všeličo. Viac však už neprezradím.“

Našla si muzikanta

Johnny Depp a jeho dlhoročná partnerka Vanessa Paradisová (39) oznámili rozchod pred pár týždňami, hoci sa o rozluke povrávalo niekoľko mesiacov. Dôvodom rozpadu vzťahu mala byť práve Amber Heardová. Sprvu sa spolu neukazovali a zblíženie tajili. Možno z ohľadu na Paradisovej city, aby mala čas vyrovnať sa s nezdarom vyše desaťročného spolužitia. Príliš ohľadu však na krehko pôsobiacu Paradisovú zrejme ani brať netreba, podľa známych je to silná a rozhodná žena. Práve to dokázala takisto novým partnerom po svojom boku. Vyzerá to totiž tak, že napokon to bola Francúzka, ktorá sa dotkla Deppa na citlivom mieste, keď si začala so 40-ročným francúzskym rockerom Matthieuom Chedidom.

Má rockera: Deppova partnerka Vanessa Paradisová po stroskotaní štrnásťročného vzťahus hollywoodskou hviezdou nezostala sama, lásku našla v náručí francúzskeho hudobníka Mathieua Chedida.Foto: Profimedia.sk

Priatelia

Pre britský časopis Closer komentoval Deppov a Paradisovej vzťah ich spoločný známy, ktorý chcel ostať v anonymite. „Medzi nimi dvomi je už nadobro koniec. Obávajú sa iba toho, ako sa k tomu postaví verejnosť, keď už obaja majú iného partnera. Takisto je pravda, že Johnny sa cíti zranený, že Vanessa sa tak skoro začala pred všetkými ukazovať s iným. Vôbec sa mu nepáči, že s tým chlapíkom niečo má.“ Napriek všetkému sa rodičia trinásťročnej Lily-Rose a deväťročného Jacka snažia, aby ostali priateľmi. „Radi by zachovali dobrý vzťah naďalej, no je pravda, že nakoniec sa robili nešťastnými navzájom. Vanessa už Deppovu náladovosť a nekonečné párty zvládať nedokázala,“ hovorí zdroj z ich blízkosti. Zdá sa, že napriek Johnnyho vyhláseniam, aký blízky mu je pokojný rodinný život, svojich sklonov sa zbaviť celkom nedokázal. V minulosti priznal, že drogy, alkohol a sebapoškodzovanie mu neboli cudzie.

Neverník: Johnny Depp podvádzal Vanessu Paradisovú zrejme i so svojouagentkou Robin Baumovou.Foto: Profimedia.sk

Nevera s agentkou

Hoci teraz je za poslednú kvapku, ktorá rozhodla o Deppovom a Paradisovej rozchode, označovaná Amber Heardová, takisto sa špekuluje, že Depp matku spoločných detí podvádzal so svojou agentkou Robin Baumovou. „Robin a Johnny trávili spolu mnoho času. Vanessa o tom, že si rozumejú, vedela, a on ju ubezpečoval, že ide o čisto profesionálny vzťah. V sku-točnosti sa zblížili oveľa viac,“ naznačil nemenovaný zdroj informačnému portálu Radar Online. Deppova nevera nebola vraj počas vzťahu nič zriedkavé. Medzi jeho krátkodobé lásky mala patriť aj herečka Eva Greenová. Kým sa nezačalo hovoriť o rozchode, Vanessa Paradisová a Johnny Depp patrili k ukážkovým párom Hollywoodu bez akejkoľvek aféry, hoci sa napriek spoločným deťom nezosobášili. Žili v ústraní v dome v južnom Francúzsku neďaleko Saint Tropez a fabrike na sny sa podľa možnosti vyhýbali. A tak nezostávalo nič iné, len roky rozoberať, či sa napokon vezmú, alebo ostanú žiť nadivoko.

Zapieranie nepomohlo

Johnny a Vanessa sa zoznámili v roku 1998 v Paríži. Speváčka a herec, ktorého časopis People dva razy pasoval za najsexi muža sveta, prežívali rozprávkový vzťah. On jej daroval vinicu, ona mu venovala svoje albumy. Vzájomnú blízkosť si vychutnávali na vlastnom ostrove a na jachte a zdôrazňovali, že súkromie a rodina sú pre nich na prvom mieste. Predtým obaja viedli turbulentný milostný život. Depp svoje príťažlivé partnerky rád prezentoval na verejnosti. Bola medzi nimi i herečka Winona Ryderová, slová Winona forever, Winona navždy, si dal vytetovať na telo. Do povedomia vošla najmä britská modelka Kate Mossová a skutočnosť, že s Deppom zdemolovali hotelový apartmán. Vanessa, istý čas modelka značky Chanel, niekoľko rokov chodila s výstredným americkým spevákom Lennym Kravitzom. Depp a Paradisová sa snažili vzťah pár mesiacov pred koncom zachrániť, nepodarilo sa. Ich priaznivcom neuniklo, že za uplynulých dvanásť mesiacov sa spolu takmer neukázali. V januári tohto roku, keď reči o kríze nabrali na intenzite, Paradisová počas prezentácie filmu Café de Flore sarkasticky poznamenala: „Len čo zjem tri hrášky, už som tehotná, keď navštívim nejaké mesto, ideme tam kupovať dom. V zime sa rozchádzam, v lete vydávam. Už takmer pätnásť rokov sa pravidelne dozvedám, kedy mám svadbu! Keby som mala reagovať na všetky tie reči...!“ Aj Depp dokonca tvrdil, že sa nič nezmenilo a s Francúzkou je rovnako šťastný ako predtým.

Nudný a bez zmyslu

Začiatok konca nastal pred niekoľkými mesiacmi, keď sa Depp odsťahoval z Francúzska do Los Angeles. Server Radar Online s odvolaním sa na jeho známeho informoval, že Vanessu a Johnnyho rozdelili iné predstavy o živote. Kým ona naďalej uprednostňovala rodinu, Depp ich vzťah považoval za „nudný a takmer bez zmyslu“. Vanessa nahrala posledný album v roku 2009, Depp sa čoraz viac venoval kariére. Zmena jeho životného štýlu, keď opäť začal chodiť z jednej párty na druhú, Paradisovej nevyhovovala. Rozchod dvojice hodnotia pozorovatelia ako „oslobodenie pre Vanessu“. Sprvu obaja žili najmä pre lásku a deti, Depp sa po každom nakrúcaní v Hollywoode vracal domov do vidieckeho sídla, ďaleko od lesku amerického filmového priemyslu. Vážne problémy sa začali po jeho presťahovaní do Kalifornie.

Kríza stredného veku

Tí, čo Johnnyho poznajú, za všetkým vidia krízu stredného veku. Američan z Texasu do nej pred päťdesiatkou padol rovnými nohami. Pokúša sa splniť túžbu mladosti a stať sa nespútaným rockovým muzikantom. Aj preto je odhodlaný nevynechať žiadnu akciu, kde alkohol tečie prúdom. Zdá sa, že Amber Heardová zatiaľ nenamieta a s nadšením mu robí spoločnosť. Johnnyho slabosťou je aj jazdenie, preto Heardovej nekúpil napríklad briliantový náhrdelník, ale koňa. Johnny, ktorému v žilách koluje aj indiánska krv, je vášnivý jazdec. V prestávkach medzi nakrúcaním filmu The Lone Ranger v Novom Mexiku sa preháňa na chrbte koňa spolu s Heardovou. Herečka, ktorá niekoľko rokov žila s fotografkou Tasyaou van Ree, už vlani vyhlásila, že spolupráca s Johnnym bola v skutočnosti taká, akú si vždy prestavovala. Dôvod? Prosto je „úžasný, čo sa talentu aj ľudskosti týka“. Vyzerá to tak, že Johnnyho a Amber spojili i predstavy o budúcnosti. Ona získala muža, o ktorého mala záujem, jemu sa začal napĺňať sen o živote v štýle rockovej hviezdy s množstvom párty a s extravagantnou partnerkou v náručí. Neprajníci tvrdia, že napokon to nie je Vanessa, kto trpí - najsilnejšiu ranu expartnerovi totiž zrejme zasadila faktom, že na Johnnyho mieste je dnes ozajstný rocker Mathieu Chedid.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní