Petr Kramný: Z manžela zdrveného smrťou manželky a dcéry sa stal hlavný podozrivý.

Súd s Kramným stratil vážnosť: Pripomína tragikomickú telenovelu

Súd s Petrom Kramným, obžalovaným z vraždy ženy a dcéry, je verejným prepieraním špinavej bielizne. Nechýba sex ani nevera, ktorej stopy vedú na Slovensko

Kauza Kramný sa ťahá dva roky, no až teraz vyšlo najavo, že zavraždená Monika podvádzala manžela so Slovákom. „Vyzerá božsky a je skvelý,“ opisovala ho vraj kamarátke, no presvedčiť sa o tom nie je možné. Slovenský Romeo sa zrazu akoby prepadol pod zem. V mieste trvalého bydliska si neprevzal predvolanie na súd, pretože vraj väčšinu času trávi v Rakúsku, kde pracuje. A ako sme sa presvedčili, jeho rodáci z Čadce mu rozumejú. „A vy by ste na ten súd išli? Veď je to trápne,“ zastávali sa ho cez víkend.

Zaskočený

Tridsaťsedemročný Ján Ryboň po sebe zahladzuje stopy dôkladne - zrušil si konto na sociálnej sieti, známym vraj zakázal poskytovať informácie médiám a jeho byt, ktorý vlastní v Čadci, osirel. „Býva tu, ale často sa zdržiava v zahraničí,“ potvrdila nám jeho susedka. V neďalekej Oščadnici sme však narazili na Ryboňovho otca Pavla. Parný deň si krátil natieraním plota.

Bol rozčúlený, do reči mu aj tak vôbec nebolo. Syn sa mu zjavne so svojím milostným životom nezveroval. Informácia, že jeho potomok pikantným spôsobom figuruje v kauze Kramný, ho teda zaskočila. „Ja som doposiaľ nevedel nič,“ odvrkol pán Pavol a dodal, že celá záležitosť ho vôbec nezaujíma. „Nebýva tu, momentálne je preč,“ precedil cez zuby a na otázku, či sa jeho syn nachádza v Rakúsku, len zašepkal: „Asi. Ja som s ním nehovoril.“

Viac sa dočítate v aktuálnom vydaní týždenníka Plus 7 DNÍ.

  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].