Študentky si privyrábajú aj "četovaním" cez webkameru.

Takto zarábajú šikovné dievčatá: V sexbiznise im to ide aj bez sexu

Študentka z Cambridgeskej univerzity priznala dvojitý život. Mimo prednáškovej sály sa mení na slečnu z online četu cez webkameru. Zarába 2000 libier týždenne (2 800 eur) a nie vždy musí byť virtuálny sex. Zákazníci sa občas potrebujú iba pozhovárať...

Online chat je najjednoduchšia a zároveň bezpečná cesta, ako sa dostať k slušným peniazom. Tvrdí to študentka prestížnej britskej Cambridgeskej univerzity, ktorú zlákali vody sexbiznisu.

Keď sa práve neučí alebo netrávi čas s kamarátkami, zarába. Stačí jej na to superrýchle pripojenie k internetu, zmyselná bielizeň a sexuálne hračky.

Potom si četuje s neznámymi chlapíkmi, ktorí si môžu pozrieť jej intímnu sólovku v privátnej zóne. Ak si dobre zaplatia. Za takého zabávanie zákazníkov inkasuje tri libry za minútu. Týždenne jej kvapne aj 2000 libier (2800 eur). Čím dlhšie divadlo, tým lepší zárobok.

„Light“ sex

Dievčina, ktorá chcela ostať v anonymite, si užíva život, o akom sa jej spolužiakom môže iba snívať. Rajcovanie chlapov cez webkameru jej vynáša dostatok na to, aby si mohla zaplatiť štúdium a dovoliť nákladný životný štýl.

Elitná univerzita má prísne pravidlá na to, kde sa jej študenti zamestnávajú. Nepovoľuje im žiadnu brigádu mimo univerzitnej pôdy.

„Keď som sem prišla, bola som z pravidiel frustrovaná. Mala som veľa voľného času, ktorý nebolo ako využiť. Po zaplatení nájomného a nákladov na štúdium mi ostalo vreckové 200 libier; tretina toho, na čo som bola zvyknutá doma,“ obhajuje študentka svoju prácu.

Čítajte viac:

Študentky či prostitútky? Časť vysokoškolákov si na školu zarába sexom

Chcú sa len porozprávať

Džob si slečna veľmi pochvaľuje, aj keď si tieto skúsenosti do životopisu zrejme pridávať nebude. Nie vždy je to len o sexe. „Strávila som viac času rozhovormi o nevydarených manželstvách a zneužívaní v detstve, ako vyzliekaním sa,“ tvrdí mladá žena s tým, že zákazníci sa chcú často iba porozprávať.

„Mám skúsenosť, že až 70 percent klientov ochotných zaplatiť 3 libry za minútu kvôli virtuálnej ženskej spoločnosti, sú v skutočnosti iba osamelí alebo neistí muži,“ dodáva.

Iní ju zasa prekvapujú bizarnými požiadavkami. „Jeden si pravidelne skúšal šaty svojej manželky a chcel odo mňa iba to, aby som sa naňho dívala chválila ho, ako super v nich vyzerá. V priebehu troch mesiacov na to minul 800 libier,“ opisuje absurdnú skúsenosť.

Študentka priznáva, že sa stretla aj s agresívnymi zákazníkmi a takými, ktorí chceli skutočný sex. „Výhoda je, že tu mám vždy možnosť odmietnuť alebo blokovať nepríjemných klientov,“ myslí si.

Mladá žena zďaleka nie je jediná, ktorá sa živí podobnou prácou. Podľa nedávnej štúdie pracuje vo Veľkej Británii v sexuálnom priemysle vyše stotisíc študentov. Mnohí sa k pochybným no výnosným kšeftom dostali prostredníctvom sociálnych sietí.


  • Plus7dni.sk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní