Bohatý krásavec Alexander Boettcher skončil aj s milenkou Martinou za mrežami.

Taliansky Christian Grey s milenkou: Sadomaso párik horší ako mafia!

Taliansky boháč zviedol študentku, ktorú okrem drsných sexuálnych praktík prinútil vyliať do tváre jej bývalého priateľa kyselinu. Je nebezpečnejší ako mafiáni a teroristi, povedal na jeho adresu sudca, ktorý ho poslal za mreže.

Milionár s telom adonisa a s uhrančivým pohľadom, ktorý miluje drsné sexuálne praktiky, najlepšie so študentkami. Mnohé fanúšičky bestselleru Päťdesiat odtieňov sivej by zrejme pre živý exemplár Christiana Greya zabíjali.

Faktom je, že podobných hrdinov z „porna pre nadržané mamičky“, ako knižnú sériu nelichotivo nazvala kritika, možno nájsť v reálnom svete. Napríklad v Taliansku.

Tridsaťročný Alexander Boettcher je boháč s vyšportovaným telom, za manželku má chorvátsku modelku a v obľube sadomaso. Pochopiteľne, s peknými a inteligentnými študentkami.

Z 23-ročnej Martiny Levato spravil svoju sexuálnu otrokyňu, ktorú mu neodoprela žiadne zo zvrhlých chúťok. Pokojne si na „znak oddanosti“ nechala rezať do tváre skalpelom a keď jej milenec prikázal, aby tvár svojho bývalého priateľa obliala kyselinou a udrela ho kladivom, urobila to.

Predohra so skalpelom

Údajne inteligentná čiernovláska, dcéra dvoch učiteľov matematiky, stretla burzového makléra pred dvoma rokmi na tanečnej zábave. Už mala titul z ekonómie a pokračovala v štúdiu na jednej z najprestížnejších talianskych univerzít. Boettcher žil v paláci svojej bohatej matky, ktorej spravoval majetok, navštevoval elitné milánske kluby a míňal obrovské sumy peňazí.

„Podobne ako Grey z Päťdesiat odtieňov sivej mal problémovú minulosť. Za dobre vyzerajúcim boháčom sa skrýval nešťastný muž, ktorého opustil otec – nemecký lekár – keď bol ešte malý. Ako štrnásťročný sa dokonca pokúsil spáchať samovraždu,“ píše britský portál dailymail.co.uk.

Neskôr prišiel Boettcher na chuť praktikám BDSM. Polícia v jeho dome našla miestnosť, za akú by sa nehanbil ani fiktívny Grey. Nechýbali bičíky, putá, bojové nože, skalpel, chloroform a kyselina.

Keď sa ho policajti spýtali, načo mu je skalpel, odpovedal so stoickým pokojom: „Niektoré dievčatá odo mňa chceli, aby som im na telo vyryl svoje iniciály. Je to zločin?“

Čítajte viac:

Ako spoznáte sériového vraha? Typické znaky najznámejších zločincov

Splní každé želanie

Martina Levato sa podľa jej otca po stretnutí s Boettcherom radikálne zmenila. „Predtým to bola vyrovnaná dievčina s vlastným svetom, potom sa začala zožierať žiarlivosťou a brať tabletky na chudnutie, aby sa mu páčila. Deň za dňom bola krehkejšia a postupne prestala rozmýšľať. Mala v hlave iba jeho.“

Milionár posielal svojej milenke ponižujúce správy, v ktorých jej tvrdil, že je škaredá a zamiloval sa do nej len penisom. Písal aj jej bývalému priateľovi a pozýval ho na sex v trojke: „Viem, že medzi vami niečo je. Ak chceš, môžeme to robiť všetci spolu. Splní každé moje želanie. Každé želanie.“

Na súde jedna so svedkýň vypovedala, ako ju Boettcher v roku 2014 spolu s Levato zobral na dovolenku do Grécka. „Museli sme sa mu úplne podriadiť a oslovovať ho kráľ. Púšťal nám film, v ktorom muži v kapucniach hrdúsili kurčatá,“ šokovala opisom bizarných záľub talianskeho boháča.

Horší ako mafiáni

Martinu Levato postavili pred súd po tom, ako zaútočila na bývalého frajera kyselinou chlorovodíkovou a kladivom. Boettcher tvrdil, že milenka konala bez jeho vedomia a on je iba obeť jej pomsty, pretože je bohatý.

Podľa psychiatrickej správy sú obaja jedinci "manipulatívni a egocentrickí". Kým Levato má hraničnú poruchu osobnosti, Boettchera správa označila za sadistického, obsedantného človeka s potrebou ovládať.

„Sú nebezpečnejší ako mafiáni alebo teroristi, lebo tam, kde sídli duša, majú oni vákuum,“ nešetril ich sudca predtým, než oboch poslal za mreže.

Syna Achilla, ktorého pár splodil, matke odobrali. „Bolo by preňho lepšie, keby sa nikdy nedozvedel, kto boli jeho rodičia,“ skonštatoval prokurátor.


  • Plus7dni.sk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní