Tomu neuveríte: Pár gejov sa stal rodičmi. Dieťa porodil jeden z chlapov!

Nič nie je nemožné. To si v týchto dňoch určite hovorí šťastný párik mužov homosexuálov, ktorý sa teší rodinnému prírastku. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby dieťa priviedol na svet jeden z partnerov.

Na úvod musíme podotknúť, že nejde o „tradičný“ párik gejov. Muži už spolu vychovávajú dve adoptívne deti, Riley a Hailey. Tie si párik osvojil v roku 2011, keď malým ratolestiam hrozilo, že skončia v detskom domove po tom, ako sociálna pracovníčka zistila, že ich matka má problémy s drogami. Zhodou okolností išlo o sestru jedného z gajov.

A rodičovstvo sa im očividne zapáčilo.

Biff Chaplow a Trystan Reese túžili roky po spoločnom dieťati. Sen o kompletnej biologickej rodine sa im takmer naplnil minulý rok, kedy Trystan, ktorý je transsexuál, otehotnel. V šiestom mesiaci tehotenstva však o dieťatko prišiel. Nádej však umiera posledná, a o pár mesiacov po smutnej skúsenosti sa páru opäť podarilo počať dieťa. Prirodzenou biologickou cestou.

Pred pár dňami sa mužovi po bezproblémovom tehotenstve narodil zdravý chlapček leo. Ako Trystan dodáva, užívanie testosterónu – mužského pohlavného hormónu, vďaka ktorému má fúzy, hrubý hlas a vyzerá ako muž, mu k šťastiu úplne stačí a svoje telo berie ako dar, vďaka ktorému mohol navyše vynosiť dieťa.


  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní