Nová dvojica: Robert Pattinson a Katy Perryová (vľavo). Vpravo Pattinsonova exfrajerka Kristen Stewartová.

Upír Pattinson sa ocitol medzi dvoma ženami

Robert Pattinson sa zamiloval do Katy Perryovej, o to viac oňho bojuje jeho bývalá Kristen Stewartová.

Robert Pattinson prežíva citovo náročné obdobie. Zatiaľ čo sa údajne zamiloval do Katy Perryovej a vraj je to vážne , vzdať sa ho najnovšie nechce ani jeho expartnerka Kristen Stewartová. A aby toho nebolo málo, novú lásku má aj bývalý manžel rozvedenej Perryovej Russell Brand. Môžeme sa tešiť na niekoľko nových prominentných dvojíc naraz?

Perryovej dekolt

Ešte sa ani poriadne neskončil vzťah Katy Perryovej (27) s muzikantom Johnom Mayerom a už, zdá sa, našla útechu u ďalšej hollywoodskej hviezdy. Nedávno rozídenému Robertovi Pattinsonovi (26) toto stretnutie takisto zrejme prišlo vhod. Podľa špekulácií tvoria po stroskotaných vzťahoch na oboch stranách Robert a Katy nový pár. Hoci ich rande malo byť tajné, rozhodli sa pre reštauráciu Soho House, často obliehanú paparacmi. Chceli byť videní? Podľa priameho svedka, ktorý sa o informácie podelil s britskými novinami The Sun, mala Perryová mimoriadne úzky ligotavý top a herec, preslávený vampírskou ságou Súmrak, nevedel od jej dekoltu odtrhnúť oči. Počas večere pri sviečkach Katy spočiatku sedela oproti Robertovi a okrem jeho spoločnosti si vychutnala aj pohár červeného vína.

Flirt už pred manželstvom?

Neskôr si speváčka a herec strany vymenili a napokon sa ocitli v „tesnej blízkosti“, pričom vraj nechýbali objatia. Perryová a Pattinson však neodišli v rovnakom aute, ale každý v inej limuzíne. Či teda spoločný večer pokračoval niekde inde, nevedno. Katy a Robert sú starí známi a nie je to prvýkrát, čo sa do seba zapozerali. Až teraz preniklo, že tesne pred tým, ako sa Perryová vydala za britského herca Russella Branda, ju pristihli pri nočnom flirte v Los Angeles práve s Pattinsonom. Vtedy spoločný večer neukončili odchodom v rôznych autách. V prenajatej limuzíne sa najprv vozili po pobreží Tichého oceánu a neskôr noc zrejme strávili spoločne. Katy Perryová sa s Russellom Brandom rozviedli vlani v decembri zhruba po ročnom manželstve.

On smútil, ona podľahla

Zdá sa, že Briti sú Perryovej slabosťou. Podľa znalcov je to so vzťahom k Angličanovi Pattinsonovi vážne. A neodradil ju ani stroskotaný vzťah s jeho krajanom a so svojím exmanželom Russellom. S Robertom sa stretla v čase, keď si potrebovali vyliečiť srdce, a zrejme našli jeden v druhom útechu. Nuž a potom je už iba krok k láske. Pattinson znášal rozchod s Kristen Stewartovou (22), ktorá ho podviedla so štyridsaťjedenročným režisérom Rupertom Sandersom, neľahko. Krátko po prevalení jej románika s cudzím mužom sa podľa kamarátov úplne zničený odsťahoval z ich spoločného domu. Utešiteľku teraz našiel v starej známej Perryovej. Dôvod jej rozchodu s Johnom Mayerom doteraz nezverejnili. Je ním Robert a fakt, že je momentálne voľný? Zdalo sa, že Perryová rozvod s Brandom až tak neprežívala a po rozluke manželstva neváhala flirtovať a zmieriť sa aj so známosťou, o ktorej stálosti sa dalo pochybovať. John Mayer má totiž povesť plejboja. K jeho bývalým patria speváčky Jessica Simpsonová a Taylor Swiftová, ako aj herečka Jennifer Anistonová.

Odmietla milióny

Zdá sa však, že tentoraz sa Perryová zamilovala do Pattinsona až po uši. Inak si podľa jej známych ťažko vysvetliť, že odmietla veľkorysú finančnú ponuku. Za miesto porotkyne v americkej televíznej speváckej talentovej súťaži American Idol jej ponúkli honorár 20 miliónov dolárov. Oficiálne preniklo, že si to nemôže dovoliť z časových dôvodov, lebo pracovný kalendár má plný na rok dopredu. A voľný čas je rozhodnutá tráviť výhradne so svojou láskou Robertom. Objavila sa i správa, že Perryová si nie je istá, či je pozícia porotkyne pre ňu tá správna. Tak ostáva zloženie poroty pre ďalšiu sériu nejasné. Po tom, ako šou opúšťajú Jennifer Lopezová a Steven Tyler zo skupiny Aerosmith, zamilovaná a zrejme finančne zabezpečená a úspešná Katy Perryová neprejavila záujem. Ako porotkyňa je teda potvrdená len speváčka Mariah Careyová.

Brand objavil Geri

Vyzerá to tak, že Perryovej exmanžel Russell Brand (37), ako ani jeho niekdajšia žena, príliš nesmúti. Podľa jeho blízkych sa zaľúbil do Geri Halliwellovej. Až tak, že pre ňu opustil svoju doterajšiu priateľku Isabellu Brewsterovú, mladšiu sestru americko-brazílskej herečky Jordany Brewsterovej. Prvá iskra medzi ním a jednou zo Spice Girls preskočila na olympijských hrách v Londýne. Na párty po ich ukončení sa obaja stretli a zblížili, hoci si nie sú neznámi. Poznajú sa od roku 2007. Tentoraz obaja vystupovali na pódiu, on zaspieval hit skupiny Beatles I am the Walrus, ona sa objavila s kolegyňami z dievčenskej skupiny. Rozhodujúci okamih však nastal až po skončení programu. Brand po olympijskej párty pre noviny Daily Mail priznal, že je „do Geri až po uši zamilovaný“. Známy štyridsaťročnej Halliwellovej pre denník Sun potvrdil: „Aj v minulosti sa často stretávali, ale lepšie sa spoznali až počas olympiády. Áno, je to pravda, sú pár!“

Vydržia dlhšie?

Odvtedy si zaľúbenci dopriali nejedno stretnutie a nikto vraj nepochybuje, že sú spolu so všetkým, čo k tomu patrí. Nepohnú sa jeden bez druhého ani na krok. Videli ich na zámku Hampton Court Palace na juhozápade Londýna. Takisto si prejavovali nežnosti v najväčšom parku mesta Hampstead Heath. Zaľúbenci údajne mali so sebou aj šesťročnú dcérku speváčky Bluebell. Pripomeňme, že v podobnej situácii sa Brand stretol aj so svojou bývalou manželkou Katy Perryovou. Bolo to na veľkej šou MTV Video Music Awards v roku 2008. Teraz všetci dúfajú, že láska Russella a Geri vydrží napriek podobným okolnostiam dlhšie ako jeho pevný zväzok s Katy.

Nevera poslednou kvapkou

O dnes už bývalej dvojici Kristen Stewartová - Robert Pattinson sa síce popísalo mnoho, no podrobnosti ich lásky ostávajú tajomstvom. To by sa malo zmeniť po vydaní pripravovanej knihy The Twilight Journey, ktorá by mala odhaliť počiatky ich vzťahu, ako aj zatiaľ utajované „intímne detaily“. Je známe, že Kristen a Robert lásku dlho tajili a napriek náznakom ju nekomentovali ani nepopreli. V knihe sa však priaznivci filmov Súmrak nedozvedia iba o súkromí hlavnej dvojice, ale aj ostatných, čo si tam zahrali. Takisto sa očakávajú podrobnosti zo zákulisia nakrúcania. Či však kniha odpovie na otázku, aký bol dôvod neúspechu vzťahu dvojice Kristen a Robert, hoci sa hovorilo už aj o svadbe, nevedno. Povráva sa, že vzťah príliš nefungoval a nevera Kristen bola len poslednou kvapkou.

S exmilenkou Kristen

Napriek všetkému sa zdá, že Kristen sa Roberta nechce vzdať. Podľa britských médií, s odvolaním sa na časopis Look, jeden Pattinsonov známy prezradil, že „nie je vylúčené, že sa opäť dajú dohromady“. Robert Pattinson mal vraj so Stewartovou „hodinový telefonický emotívny rozhovor“. Čo si presne povedali, známe nie je, no zrejme budú v rozprávaní a vo vysvetľovaní ich lásky-nelásky pokračovať. „Bolo na ňom vidieť, že Kristen ho dostala, a prisľúbil, že sa na ňu príde pozrieť,“ spresnil hercov kamarát.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní