VIDEO Cibulková prežíva najťažšie obdobie. Nazýva ho peklom

Našu tenisovú hviezdu sme navštívili na kurtoch Evert Tennis Academy, neďaleko Miami.

Dominika už tretí týždeň prežíva na slnkom zaliatej Floride najťažšie obdobie roka, ktoré ona sama nazýva peklom. Hodiny tvrdej práce v posilňovni strieda s tvrdými výmenami na dvorcoch pod dohľadom profesionálneho trénerského tímu a vydýchne si až neskoro večer, keď na masážnom stole dáva jej ubolené svalstvo opäť dohromady fyzioterapeut Jozef Ivanko.

Vzácne chvíle voľna trávi oslobodzujúcim spánkom pri bazénoch hotelových rezortov, alebo predvianočnými nákupmi s manželom Michalom.

V pauzách medzi tréningovými blokmi, aj večer, v pokoji vilového komplexu, kde teraz so svojim tímom býva, sme sa s ňou porozprávali o tenise, manželskom živote i najkrajších sviatkoch roka.

Pozrite si ukážky z Dominikiných tréningových blokov v USA:

Reportáž o tom, ako vyzerá pracovný deň slovenskej tenisovej hviezdy na kurtoch v mestečkuBoca Raton pri Miami, ako jej výkon hodnotia tréneri, čo plánuje na Vianoce i o tom, čo sa v jej živote zmenilo vám prinesieme v nasledujúcom vydaní Plus 7 dní.


  • peg
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní