Podľa lovca UFO celá Trumpova hlava.

Znamenie od mimozemšťanov? UFO lovci našli na Marse skalu, vyzerá ako hlava Donalda Trumpa

Fotka vznikla ešte v roku 2010. Až doteraz na nej nebolo v podstate nič špeciálne. UFO lovec však poriadne zaostril. Tam, kde iní vidia len skalu, on odhalil hlavu kandidáta na amerického prezidenta. Či to Donaldovi Trumpovi pomôže v boji o hlasy, nevedno.

Dávajú mimozemšťania americkým voličom znamenie? „Tvár, nos a vlasy sa tak veľmi podobajú na Trumpa, že sa s tým musím s vami podeliť,“ nadšene opísal svoj objav na blogu UFO Sightings Daily známy UFO lovec Scott C. Waring.

Až neskutočné detaily

Waring na fotke Marsu, ktorú spravilo výskumné vozidlo NASA v roku 2010 totiž vidí skalu, ktorá sa nápadne podoba na kandidáta na amerického prezidenta Donalda Trumpa. Ako ďalej rozvíja svoju teóriu, detaily sú až neuveriteľné.

„Je to znamenie, že Trump je mimozemšťan?“ pýta sa Waring. „Zdá sa, že magická sila v jeho hlase spôsobuje davovú psychózu a lojality,“ vysvetľuje objaviteľ Trumpovej hlavy na Marse.

Neuveriteľná podoba. FOTO: NASA/UFO Sightings Daily

Magnát pritom nie je jediný, ktorého podobizeň sa objavila na červenej planéte. Na Marse totiž UFO lovci objavili aj inú hlavu - amerického prezidenta Baracka Obamu. Presvedčiť sa o tom môžete sami vo videu.

Boj skončí v novembri

Voľby prezidenta USA sú naplánované na 8. novembra. Proti sebe sa postavia podnikateľ a televízna hviezda Donald Trump, ktorý je kandidátom republikánov a bývala ministerka zahraničných vecí a prvá dáma Hillary Clintonová za demokratov.

Chceli tým mimozemšťania americkým voličom niečo odkázať? FOTO: NASA/UFO Sightings Daily

Podnikateľ Trump je známy svojimi kontroverznými výrokmi. Hillary najnovšie označil za diabla a v televízii Fox News povedal, že voľby budú zmanipulované. Clintonovej kandidatúra je zase poznačená aférou uniknutých mejlov. Z nich vyplýva, že vedenie strany favorizovalo Hillary, a to napriek prísľubu nestrannosti. Za tým, že sa dostali interné mejly na svetlo sveta by mohlo byť podľa šéfa bieleho domu Obamu Rusko. Kremeľ to odmietol.

Diskusiu vyvoláva Trump aj svojim originálnym účesom. Jeho bývalá kaderníčka Amy Lasch médiám prezradila, že Trumpove vlasy sú pravé a češe si ich sám.

Realitného magnáta podporila v kandidatúre jeho manželka, ale hlavne dcéra Ivanka, ktorá mnohých svojim vystupovaním ohúrila. Za Clintonovú sa postavili napríklad manželia Obamovci a, samozrejme, aj jej manžel Bill, inak bývalý prezident.


  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní