Archív

Prezident USA Joe Biden gestikuluje počas prejavu o strelných zbraniach v Bielom dome vo Washingtone vo štvrtok 2. júna 2022. Biden vo štvrtok požiadal amerických zákonodarcov, aby prijali opatrenia proti násiliu páchanému strelnými zbraňami, ktoré sužuje Spojené štáty, a vyzval na zákaz útočných zbraní, aké boli použité pri nedávnych masakroch v Texase a štáte New York. FOTO TASR/AP
Zahraničie 23.6. 2022 19:45

Najvyšší súd USA rozhodol, že ľudia majú právo nosiť zbraň na verejnosti: Tvrdá reakcia Bidena

Najvyšší súd USA vo štvrtok rozhodol, že Američania majú základné právo nosiť na verejnosti strelnú zbraň.

Putin, Vadim Zimin
Zahraničie 23.6. 2022 16:27

Agenta, ktorý nosil Putinovi kufrík s jadrovými kódmi našli v kaluži krvi: Vraj sa chcel zabiť

Putina bolo predtým vidieť na fotografiách so Ziminom, ktorý niesol kufrík s kódmi na odpálenie jadrových zbraní, a pokladalo sa to za symbolickú vyhrážku voči Západu.

Shakira a Piqué
Zahraničie 23.6. 2022 16:00

Po rozchode Shakiry a Piquého vyšli na povrch nové detaily: Aj kvôli tejto žene im to krachlo!

Harmonický vzťah futbalistu Piquého a speváčky Shakiry je už dávna minulosť. Teraz vyplávali na povrch nové skutočnosti.

Muž dostáva vakcínu počas očkovania proti ochoreniu COVID-19 v druhý deň národného lockdownu vo Viedni 23. novembra 2021. Rakúsko od pondelka zaviedlo celoštátny lockdown a od februára bude vyžadovať povinné očkovanie proti COVID-19. V piatok to vyhlásil kancelár Alexander Schallenberg. Lockdown by mal trvať maximálne 20 dní s prehodnotením situácie po desiatich dňoch. Informovali o tom agentúry APA a DPA.
Ilustračné foto.
Courteney Cox s maličkou Coco
Zahraničie 23.6. 2022 13:00

Dcéra herečky Courteney Cox oslávila 18 rokov: Celá mama! Pozrite, ako sa podobajú

Dcéra Courteney Cox je oficiálne dospelá! Päťdesiatosemročná hviezda seriálu Priatelia zdieľala na Instagrame spoločnú selfie, z ktorej je hneď zrejmé, na koho sa tínedžerka podala.

Princ Andrew a jeho údajná obeť sexuálneho zneužitia, Virginia Roberts. Vpravo sa na kameru usmieva Epsteinova pravá ruka Ghislaine Maxwell.
Zahraničie 23.6. 2022 10:30

Pre Epsteinovu priateľku žiadajú 30 rokov väzenia: Mala mu pomáhať pri zneužívaní maloletých

Dve z údajných Epsteinových obetí tvrdili, že Maxwellová ich – len ako 14-ročné – začala navádzať k tomu, aby Epsteinovi poskytovali masáže, ktoré napokon skončili sexuálnymi praktikami.

Brigitte Macron na predvolebnom mítingu svojho manžela, prezidenta Emmanuela Macrona.
Zahraničie 23.6. 2022 10:00

Pribudli jej vrásky: Brigitte Macronová to po boku manžela nemá ľahké, takto sa zmenila

Vždy je upravená, dokonale zladená a oblečená mladistvo a napriek tomu decentne. Ani Brigitte Macronová (69) však nedokáže zastaviť čas, a zdá sa, že sa o to ani nepokúša.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj si prezerá zničené budovy počas návštevy Mykolajivskej oblasti v sobotu 18. júna 2022. Zelenskyj navštívil v sobotu mesto Mykolajiv na juhu krajiny prvýkrát odvtedy, čo ruské vojská 24. februára vpadli na Ukrajinu.
Zahraničie 23.6. 2022 8:30

Zelenskyj sa sklonil pred svojimi: Bežní Ukrajinci odolávajúci ruskej invázii sú moje vzory

Rusko prirovnal k fiktívnej postave lorda Voldemorta z kníh o čarodejníkovi Harrym Potterovi.

Video obsah