Tip na článok
Hlasujúci v našej ankete sa môžu tešiť na špeciálne tričká.

25 rokov PLUS 7 DNÍ: Prví výhercovia sú známi

Zapojili ste sa do ankety s týždenníkom PLUS 7 DNÍ, ktorý oslavuje 25. výročie? Potom ste možno práve vy medzi našimi výhercami!

Týždenník PLUS 7 DNÍ oslavuje 25 rokov, a preto si pre svojich čitateľov pripravil niečo špeciálne. Každý týždeň vám prinášame ankety, do ktorých sa môžete zapojiť.

Prvý týždeň ste mohli svojimi hlasmi ukázať, kto bol podľa vás najčastejšie na titulke nášho časopisu za uplynulých 25 rokov. V druhej ankete sme vám priniesli prehľad najväčších odhalení týždenníka PLUS 7 DNÍ.

Ak ste sa zapojili do hlasovania a vyplnili ste aj formulár priložený k článku, zapojili ste sa do súťaže o jedinečné tričká, ktoré nikde inde nenájdete.

Čítajte viac:

TOP kauzy Slovenska: Toto považujete za najväčšie odhalenia PLUS 7 DNÍ

Z hlasujúcich v prvých dvoch anketách sme vyžrebovali po desať šťastlivcov, ktorí sa na svoj nový doplnok môžu tešiť. Tu sú:

Hedviga Hoppanov, Prievidza Jaroslav Novák, Trebišov Jan Vajda, Námestovo Jana Feketíková, Hybe Jozef Fodor, Rimavské Janovce Ladislav Balogh, Bratislava Vlasta Matulova, Šaštín Júlia Rusnáková, Košice Ján Bačo, Rohožník Oľga Daňová, Topoľčany Martina Bolčáková, Košice Mariana Paulišinová, Vyšný Hrušov Michal Fillo, Brezno Julius Nemeth Vlčany, Ing.Rudolf Vaškovič, Poprad Radovan Ambro, Humenné Viera Bernátová, Dubnica nad Váhom Milan Lukáč, Topoľčany Klaudia Rindošová, Prešov Peter Sitár, Bratislava

A nezabudnite, vyhrať môžete ešte stále. Stačí sa zapojiť do našej ankety. Tento týždeň hlasujete za najluxusnejší dom známych ľudí. Vybrať môžete v tomto článku:

25 rokov PLUS 7 DNÍ: TOP vily prominentov. Vyberte tú najluxusnejšiu!

VIDEO Plus 7 Dní