Existujú 3 veci, ktoré by mal o spoločnosti NaturaMed vedieť každý Slovák. Je dosť možné, že sa vám bude hodiť, že:

1. ich produkty môžete vždy najprv vyskúšať zadarmo
2. majú doplnky výživy, ktoré odporúčajú skutoční ľudia
3. oblasti zdravia sa venujú veľmi intenzívne a píšu o tom

Mesačné balenie zadarmo nie je obchodný trik

Je logické, že skôr, než si čokoľvek kúpite, máte potrebu vyskúšať to. Tým skôr, keď ide o doplnky stravy. NaturaMed nepotrebuje predávať výrobky, s ktorými nebudú zákazníci spokojní. Vždy ponúkajú možnosť objednať si mesačné balenie zadarmo (platí sa len poštovné 1,95 EUR). Až na základe vlastnej skúsenosti sa rozhodnete, či sa vďaka nim cítite lepšie, a objednáte si celé balenie.

Odporúčame sledovať zľavy. Obvykle ponúkajú výhodnejšie ceny alebo darčeky zadarmo. Často vyjde lacnejšie ročné balenie, ako niekoľko jednorazových.

Chcete poznať recenzie od reálnych ľudí?

Prečítajte si to priamo na webe. O spoločnosti NaturaMed je známe, že za roky svojej existencie si získala zákazníkov, ktorí sú s produktami natoľko spokojní, že ich často odporúčajú ostatným. Práve od nich sa dozviete, ako konkrétne pôsobí na ich zdravie.

Ako spoznať kvalitu produktov? Podľa toho, o čom firma píše.

To je možno to najzásadnejšie, čo o spoločnosti NaturaMed treba vedieť. Publikujú množstvo článkov ako pre odborníkov, tak pre širokú verejnosť. Oblasti zdravia sa venujú skutočne intenzívne a o svojich produktoch vedia absolútne všetko. Články slúžia ako doplnok k produktom: dozviete sa, ako sa starať o svoje telo vďaka zdravej strave, v čom mu prospieva pohyb, alebo aké sú nové poznatky v oblasti medicíny.

Len spoločnosť, ktorá sa svojmu oboru venuje na maximum, môže predávať skutočne kvalitné doplnky stravy. NaturaMedu môžete veriť a podľa ich článkov to spoznáte.

Že ste o spoločnosti NaturaMed zatiaľ nepočuli?

To základné sa jednoducho dozviete na ich webe. História je taká, že zakladateľ firmy si všimol, že v Čechách a na Slovensku sa v 90. rokoch takmer nekonzumovali ryby. Bol to doslova šok – u nich doma, v Nórsku, sú ryby na tanieri prakticky každý deň.

Nechápal, ako je to možné. Ryby predsa obsahujú omega-3. Živinu, ktorá je absolútne zásadná pre zachovanie zdravia. Naše telo si ju totiž samé nevyrába. Ďalšie kroky boli jasné: začať dovážať do Čiech a na Slovensko omega-3 z Nórska. Vďaka obrovskému úspechu a pokrokom vo vede zasiahol cieľ – dnes vďaka nemu máme možnosť kúpiť si najčerstvejší olej z lososa na svete. Je certifikovaný, a produkty z neho pravidelne testované.

Tak čo, už veríte, že tieto informácie o spoločnosti NaturaMed a najčerstvejšom rybom tuku na svete vám môžu zmeniť život a pohľad na vaše zdravie?