EMMA TEKELYOVÁ: ?

Keď si už vláda z dôchodcov urobila verejných kontrolórov, mala by ich precíznosť využiť aj v ďalších oblastiach, ktoré sa ich dotýkajú, to sú dôchodky a zdravotníctvo.

NIKITA SLOVÁK: NIE

Keby som pri tom „načapal“ svoju mamu, hanbil by som sa celý život, ale možno tieto úderky tvoria bývalí milicionári a eštebáci.

JOZEF GOLONKA: NIE

Na to sú predsa iné kontrolné orgány. Jednota dôchodcov by sa mala starať o to, aby sa plošne vyrovnávali dôchodky. Je to nedôstojné, aby kontrolovali potraviny.

MICHAL HVORECKÝ: NIE

Neschopný štát deleguje na občanov čoraz viac svojich úloh. Je smutné, že na to niektorí seniori skočili.

MIROSLAV KUSÝ: ÁNO

Keď už si dôchodcovia mnohé z tých potravín nemôžu kúpiť, aspoň majú úžasný pocit, že kontrolujú ich cenu.

DANIEL BROGYÁNYI: ?

Nedôstojné sú predovšetkým dôchodky, ktoré vypláca naša sociálna vláda. Vďaka nej penzisti, okrem bývalých eštebákov, musia rátať každý vynaložený cent.

ZUZANA WIENK: Nie

Hlavne nie je dôstojné, že sú dôchodcovia zneužívaní vo volebnej kampani na získanie politických bodov. V poslednej etape života a po všetkom, čo spoločnosti priniesli, si to naozaj nezaslúžia.

KATARÍNA ZAVACKÁ: Nie

Je zbytočné zúfalo naháňať centy, keď si tu pred očami Jednoty rôzni cétečkári odlievajú po miliónoch.

22.01.2016 15:14 Peter Chromiak:Nežnoprevratový tzv. slovenskí demokrati odtrhnutí od reálneho života nepochopili zúfalosť dôchodcov. Snaha o ako - takú férovosť vo vzťahu predajca a kupujúci. Spolubojovníci ŠTB za demokraciu pri prevrate nepotrebujú nahrádzať pracovníkov obchodnej kontroly. Načo, veď je to pod ich spoločenskú úroveň.22.01.2016 11:07 Milan:NIE Je to nedostojne mal by to kontrolovat Fico.22.01.2016 11:06 jarmila.virostková@post.sk:Je to nedôstojné! Pripájam sa k vyjadreniu pani Zavackej. Jarmila Virostková22.01.2016 08:37 Juraj Pechs:Št-bakov a komunistov máme na export , takže nech sa potľapkavajú vybozkávajú a tvaria sa ,že niečo robia. Dosť dlho sa museli pretvarovať. Teraz cítia , že štát zaberú definitívne.Nájdených 4 záznamov.