NIKITA SLOVÁK: NIE

Určite nie, pretože po nejakej hodine sa každý ples na Slovensku začne podobať plesu vo Svidníku alebo na Orave. A o pochybnú výsadu stretnúť člena vlády osobne už teda naozaj nestojím.

KATARÍNA ZAVACKÁ: NIE

Ďakujem, nie. Celý život som tancovala za svoje.

DANIEL BROGYÁNYI: ?

Ja som si doteraz myslel, že tam sa pozvanie kupuje, a nie prijíma.

MICHAL HVORECKÝ: NIE

Do opery chodievam nesmierne rád, ale na Wagnera, nie na Ráža.

MIROSLAV CIPÁR: NIE

Som si istý, že také pozvanie nedostanem. Ak by však niekto z akéhokoľvek dôvodu tak urobil, nepôjdem, lebo neviem, čo by som tam robil, hoci smoking i partnerku mám. Milan Resutík by mi požičal motýlika.

JOZEF GOLONKA: ?

Ťažko mi odpovedať, lebo z môjho nízkeho dôchodku by som asi ťažko zaplatil humanitný vstup 500 eur. Na druhej strane vôbec neviem, podľa akej definície hodnotia, kto je a kto nie je osobnosť.

ZUZANA WIENK: ÁNO

Pozvanie som prijala. Dlho som sa radila a nakoniec prevážilo vedomie, že organizátori sa snažia ples a jeho zloženie „znormálniť“ a pozývajú aj ľudí, ktorí sa v krajine snažia o veľmi pozitívne zmeny.

18.01.2016 11:37 Eva:Áno zúčastnila by som sa. Je to príjemná spoločenská udalosť a určite by som si medzi toľkými ľuďmi našla tých, s ktorými si mám čo povedať. MÉdia prezentujú stále dookola nejakých desať a o tých ďalších ani neviete a posudzujete. Som rada, že sa v Bratislave koná taká udalosť a samozrejme dobročinnosť to všetko podčiarkuje. U nás je jednoducho zvykom len kritizovať bez poznania skutočností.18.01.2016 11:36 dagmar:No urcite nie takto sa zachovat k ciganskym diablom???fuuujjjjjj18.01.2016 11:36 Anita:Pán Nikita Slovák,prečo sa snažíte uraziť ľudí zo Svidníka,alebo Oravy,veď aj tam môžu mať plesy dobrú úroveň a dokonca sa tam možno stretne oveľa viac slušnejších a úprimnejších ľudí ako niekde inde.Aký ples by ste si vybral vy?...či pre človeka na vašej úrovni ples neexistuje?18.01.2016 11:36 nina:presne ako napisal p. Peter 80% zucastnenych niesu celebrity len oni si myslia o sebe ze su.Malachovska,Puskarova atd,atd .a dalsia najväcsia celebrita GOLONKA on stary nenazrany ritolez18.01.2016 11:36 Luboš Biskup:Pre mna je JOžKO GOLONKA celebrita ale buzeranti podvodníci zlatokopky tam určite nepatria.Z tých ostatných desat percent maju právo nosiť názov CELEBRITA18.01.2016 11:35 parondi:Tak pani Wienk,Beblavá su obyčajné príživničky Slovenska za 2 percenta čo im hlupáci dajú zistujú klebety na vládu,poslancov a robia sa že sú prínosom pre vlasť sú to politické prostitutky opozície.18.01.2016 11:35 Beata:Pan Golonka Vas nizsky dochodok vytahujete ked treba cosi dat a preco predvadzate dom , zariadenie ked sa chcete pochvalit narodu. To su take reci. Nechcite nam nakecat ze Bozka by zila s Vami len s Vasho dochodku ale no.Zacinate nam uz ....18.01.2016 11:34 lubica sandorova macejkova/nidhi, akademicka socharka:urcite by som isla, pretoze vytvarnikov nepozyvaju a mali by, hadam by mi starobny dôchodok 330E postacil, museli by dat vynimku, rada poslem aj foto neviem ako, mozno by mi dali vstupenku aj zadarmo, zucastnila som sa sutaze na socharske diela novostavby snd Bratislava a dodnes nam nedali ani riadne vyrozumenie, ani symbolicku odmenu za ucast na sutazi18.01.2016 11:34 Eva:Ja na plesy nechodím a nie je ani predpoklad, že by ma niekto pozval. Ale veľmi ma prekvapili odpovede známych osobností, ktoré sa vyjadrujú ako ohrdnuté nevesty. Ak je to charitatívny ples, a ak nie sú lakomci,tak by mali pozvanie prijať a zaplatiť. Aspoň že Zuzana Wienk dala zmysluplnejšiu odpoveď.18.01.2016 11:34 Vlasta:Ludia pytali sa vas na to či by ste sli na ples a vy tu rozoberate golonkov dochodNájdených 23 záznamov, zobrazujem 1 až 10.[<<<]1, 2, 3[>>>]