Tip na článok

Bašternák na kávičke: So zaťom vysokého policajného funkcionára!

Poslanec Jozef Viskupič (OĽaNO) zrejme ani len netuší, že sa mu v jeho politicky motivovanej performance podarilo priniesť dôkaz o prepojení neslávneho známeho podnikateľa Ladislava Bašternáka s policajnými špičkami.

Video s Bašternákom

Na svojom facebookovom profile Viskupič zverejnil video, na ktorom v kaviarni bratislavského nákupného centra pristúpil k nič netušiacemu Bašternákovi a trochu teatrálne pred neho hodil dve trička s nápisom Fico chráni zlodejov.

Bašternák sa pohyboval vždy vo vysokej politickej spoločnosti. Náhoda? Foto: Emil Vaško

Televízia Markíza v relácii Smotánka teraz priniesla informáciu, že na Viskupičových záberoch Bašternák kávičkuje s ďalším bohatým podnikateľom Andrejom Brnom. Nešlo pri tom o náhodné stretnutie dvoch pracháčov, ktorí sa poznajú len tak z videnia, ale o rodinných priateľov.

Bývalá vicemiss a jej otecko

V Smotánke odznelo, že rodiny Bašternákovcov a Brnovcov v lete spoločne dovolenkovali vo Francúzsku. Zaujímavá na tejto informácii je skutočnosť, že Brnovou manželkou je vicemiss z roku 2003 Simona, vtedy ešte Slobodníková. Otcom príťažlivej modelky je zas Marian Slobodník, dlhoročný riaditeľ Krajského riaditeľstva PZ v Banskej Bystrici, dnes policajný pridelenec v Chorvátsku.

Niekdajšia vicemiss: Simona Brnová, za slobodna Slobodníková.
Niekdajšia vicemiss: Simona Brnová, za slobodna Slobodníková.
Emil Vaško

Niekdajšia vicemiss: Simona Brnová, za slobodna Slobodníková. Foto: Emil Vaško

Konieckoncov, dôkazom toho, že Simona Slobodníková-Brnová po prevalení podozrení o Bašternákových daňových podvodoch nepretrhla s podnikateľom vzťahy, je aj fotografia, na ktorej v júni tohto roku prichádza na pompéznu oslavu narodenín Bašternákovej dcérky v hoteli na Donovaloch.

VIDEO Plus 7 Dní