Europoslankyni Monike Beňovej (53) sa darí v práci aj súkromí. V europarlamente obhájila post kvestorky, z domova prišla zanedlho tá najkrajšia správa.

„Tak som vystúpila z lietadla v Bruseli a hneď mám aj prvú vnučku na svete,“ pochválila sa Beňová na sociálnych sieťach. Jej synovi Martinovi a neveste Grétke sa narodil prvý potomok. Lara má 2 770 g a 48 cm a od narodenia je vraj „papkáčik“. Podľa hrdej starej mamy, prebehlo všetko v poriadku.

FOTO zo svadby Beňovej jediného syna Martina (34) v GALÉRII

„Larka sa narodila včera večer počas môjho letu do Bruselu. Maminka Grétka bola úžasná,“ opísala príchod „novej posily“ na svet Beňová. „Sme nesmierne šťastní, že naša rodina má o jednu malú nádhernú vílu viac. Sme veľká rodina s krásnymi deťúrencami a to je najviac na svete,“ napísala dojatá Beňová. Spomenula si pritom aj na nebohého otca, ktorý by mal narodeniny. „Verím, že sa aj s maminkou tam hore tešia s pravnučky.“

„Gratulujem, o mama. To je celý Maťo,“ napísala Judita k fotke nového prírastku do rodiny Beňovcov. Lara sa podľa nej ponáša práve na novopečeného otecka.

Či sa podobá aj na Beňovej dcéru Leu, porovnajte v GALÉRII

U Beňovej v rodine je teda o detský džavoť postarané. Dcéra europoslankyne a jej partnera, advokáta Ľubomíra Klča, Lea oslávila vlani v novembri rok, s Larou, tak budú vyrastať ako rovesníčky a môžu si požičiavať hračky.

Mohlo by vás zaujímať: